Treść wiadomości

Tatuaże Taco

Jeśli kochasz tacos – i pozwól'bądź szczery, kto nie?'t? — to jest dla ciebie weekend. Niedziela to Narodowy Dzień Taco i Narodowy Dzień Crunchy Taco! To'tak wakacje piętrowe, mój przyjacielu. Więc lepiej przygotuj się na życie mas.  

Nigdy nie jadłem złego taco i uwierz mi, ja'Miałem w tym życiu wiele tacos. Nawet najgorsi…patrzę na ciebie, Jack in the Box– nadal są całkiem w porządku. Jedną z najlepszych rzeczy w tacos jest to, że istnieje tak wiele różnych odmian — mielona wołowina, ryba, pastor, chorizo, lengua, barbacoa, kurczak, stek itp. — że można je jeść każdego dnia i nigdy nie mieć dość im. 

Po dorastaniu w Kalifornii przeprowadziłam się do Chicago, gdzie byłam mile zaskoczona tym, jak odlotowe było meksykańskie jedzenie. To właśnie tam przeszedłem od zakochania się w tacos do obsesji. Po drugiej stronie ulicy od mojego mieszkania znajdowało się miejsce o nazwie Taco Burrito House i choć nie były to najlepsze tacos na świecie, były idealnym połączeniem smacznego i taniego. Byli również w słodkim miejscu, będąc idealnym pijanym jedzeniem, które wciąż smakowało dobrze, gdy byłem trzeźwy. Bardzo niewiele produktów jest do tego zdolnych. 

To było również w Chicago, gdzie zacząłem przeżywać przygody z moimi tacos. My'ponownie mówię lengua (język), cabeza (mózg) i tripa (flaki). i'd wcześniej myślałem, że gyros to jedyne pyszne mięso w rożku, potem przyszedł al pastor i rozwalił mój cholerny umysł. Wieprzowina jest już za którą można umrzeć, ale kiedy dostaniesz małe kawałki ananasa zmieszane z… cholera. I przywdziewać'Nawet nie zacząłem od barbacoa.

To wszystko, co można powiedzieć, jest wiele produktów godnych tatuażu, ale nie bardziej niż taco. Pytanie brzmi, co powinieneś świętować, Narodowy Dzień Taco czy Narodowy Dzień Crunchy Taco? mówię…

47692223

Ciesz się tymi pysznymi tatuażami taco!