Treść wiadomości

Tatuaże łowców nagród z Gwiezdnych wojen

Fani Gwiezdnych Wojen od miesięcy mają w kalendarzu 12 listopada. To dzień, w którym usługa streamingowa Disney+ rusza na żywo, a wraz z nią premiera "Mandalorianin." 

Jako pierwszy serial telewizyjny akcji na żywo, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Gwiezdnych Wojen, oczekiwania są wyższe niż Anakina Skywalkera's liczba midi-chlorów. Ustawiona około pięć lat po upadku Imperium mój facet Lando wysadził drugą Gwiazdę Śmierci, "Mandalorianin" będzie śledzić przygody łowcy nagród noszącego słynną zbroję. Zanim się za bardzo podekscytowałeś, nie, to's nie Boba Fett.

Pablo Pascal ("Narcos," "Gra o tron") gra tytułowego bohatera, gdy przemierza galaktykę, starając się wypełnić pustkę pozostawioną przez Imperium'zgon. Szczerze, że'o wszystkim, co do tej pory wiemy. w różne zwiastuny, które zostały wydane, Mandalorianin jeszcze nie zdjął hełmu. Ale miał kilka kiepskich scen walki, czego fani Gwiezdnych Wojen pragnęli od dziesięcioleci. Ty'ponownie uwierzył, że Boba Fett był takim międzygalaktycznym badassem, ale wyszedł jak totalny chump. Obserwowanie, jak podobna postać podnosi piekło, będzie długą drogą do naprawienia tego błędu.  

Biorąc pod uwagę jego gwiazdorską obsadę, "Mandalorianin" powinien być w stanie spełnić wszystkie te wzniosłe oczekiwania. W obsadzie znalazł się Giancarlo Esposito ("Breaking Bad"), Carl Weathers ("Skalisty"), Gina Carano ("Deadpool"), Nick Nolte ("48 godzin.") i Werner frickin' Herzog!

Biorąc pod uwagę oddanie, jakie ludzie mają do uniwersum Gwiezdnych Wojen, my'zgaduję, że do końca tygodnia będzie cała masa ludzi noszących tatuaże na podstawie tego programu. Ale na razie dlaczego nie't spoglądamy wstecz na przerażających łowców nagród, których my'już się spotkałem. Ty'Zdecydowanie rozpoznam innych Mandalorian — Jango Fetta i Bobę Fetta — ale my…'Mam też tatuaże Bossk, IG-88, Greedo i nie tylko. Niestety nie Dengarowe tatuaże. Dlaczego wygrał?'t ktokolwiek otrzyma stały hołd dla tego dziwnego, zabandażowanego głupka?   

Czy wybiegłaś i dostałaś? "Mandalorianin" tatuaż? Oznacz nas na Twitterze i Instagramie, abyśmy mogli to sprawdzić.