Treść wiadomości

Tatuaże Orzeł

Kilka lat temu Nowojorskie Towarzystwo Historyczne miało wystawę poświęconą temu miastu'Dzika historia tatuażu nazywa się? Wytatuowany Nowy Jork. Była to fantastyczna wystawa z wielu powodów, ale była jedna rzecz, która naprawdę mnie uderzyła. Był to obraz błysku z lat pięćdziesiątych, na którym widać było kilka orłów różnej wielkości, prawie wszystkie siedzące. Po przeczytaniu karty o tym dowiedziałem się, że arkusz flash został zaprojektowany do zakrywania, szczególnie do ukrywania pin-up girls, odkąd wojsko zaczęło egzekwować przepisy przeciwko posiadaniu wzorów. Drugie spojrzenie, było idealne. Ciemne pióra byłyby idealne do zniknięcia ryzykownej sztuki, nie mówiąc już o zastąpieniu pin-upu obrazami patriotycznymi. Bez względu na potrzebę tatuaż z orłem jest idealny do pracy. 

W tym tygodniu znów zacząłem myśleć o tatuażach z orłem. Osoby odpowiedzialne za Instagram w Kings Avenue Tattoo wykonując niesamowitą robotę w zapewnianiu rozrywki ludziom, podczas gdy nie ma nowych tatuaży do wystawienia. Oni'przeprowadziłem turniej, aby zdecydować, które zwierzę zrobi najlepszy tatuaż. W finale potężny orzeł zmierzył się z dzikim tygrysem. Tak jak na Netflixie, w końcu tygrys był królem. 

Niestety, mamy już całkiem ciekawy artykuł z tatuażami tygrysów. Postanowiliśmy więc zabłysnąć odrobiną chwały zdobywcy drugiego miejsca. Jest coś w tatuażu z orłem, który zapewnia ponadczasowe poczucie chłodu. Zwłaszcza, gdy mają szeroko rozpostarte skrzydła, szpony gotowe do chwytania zdobyczy i odpowiednią ilość szaleństwa w ich oczach. 

Kiedy myślę o złym tatuażu w amerykańskim tradycyjnym stylu, częściej niż mój umysł przywołuje odważnego i jasnego orła z tuszem na klatce piersiowej. Tam'Czy jest w tym coś, co jest po prostu idealne?. 

W galerii poniżej Ciebie'Znajdę wiele tradycyjnych orłów, ale także trochę bardziej realistycznych. Cieszyć się.