Treść wiadomości

Tatuaże Elvisa

Bycie natychmiast rozpoznawalnym pod jednym imieniem (jak Oprah) lub pseudonimem (Iwan Groźny) jest ostatecznym znakiem maksymalnej sławy. Bardzo niewiele osób jest w stanie osiągnąć choćby jeden z tych poziomów sławy, tylko prawdziwie elita osiągnęła oba. 

Elvis Aaron Presley jest w tym rozrzedzonym powietrzu. On's po prostu Elvis lub Król. Bez względu na to, co myślisz o Elvisie – są niezliczone powody, dla których sprawiał problemy – jego status ikony popkultury jest niezaprzeczalny. 

Częścią tego, co czyni Elvisa tak fascynującym, jest to, że pomimo jego stosunkowo krótkiego życia – zmarł na atak serca w wieku 42 lat – jego kariera miała wiele różnych etapów. Był wczesny nastolatek Elvis, najsłynniejszy człowiek na świecie Elvis, gwiazda filmowa Elvis, Vegas (a niektórzy powiedzieliby, że narkomani i grubi) Elvis i dziwny samotnik, który kręci telewizory w swojej rezydencji Elvis. 

Dorastałem w małym miasteczku, gdzie jednym z jedynych źródeł rozrywki był comiesięczny pchli targ. Na pchlim targu można było znaleźć prawie wszystko, co chciałeś, ale nic, czego nie potrzebowałeś. Jak na wszystkich pchlich targach, był tam człowiek, który sprzedawał dość kiepskiej jakości obrazy na czarnym aksamicie. Co dziwne, wydawało się, że nigdy nie miał obrazów Elvisa, idąc pod prąd. Potem, pewnego wspaniałego dnia, w końcu go miał. Przedstawiał Elvisa trzymającego mikrofon, który wyglądał dokładnie jak łyżka do lodów. Ten ostatni szczegół jest jeszcze zabawniejszy, gdy weźmie się pod uwagę, że był to gruby i nadęty Elvis przedstawiony na obrazie. Udało mi się go odebrać za 40 USD, ale chętnie zapłaciłbym 10 razy więcej. 

Podczas gdy czarny aksamitny obraz różni się znacznie od tatuażu, tego samego ducha ubóstwiania króla można zobaczyć w galerii poniżej. Ciesz się tą kolekcją tatuaży Elvisa na cześć króla's 85. urodziny i nigdy nie zapomnij zająć się biznesem. TCB, kochanie!