Treść wiadomości

Tatuaże dla królowej rapu, Nicki Minaj

Kiedy Nicki Minaj wydaje nowy singiel, świat się zatrzymuje. Niezależnie od tego, czy lubisz jej muzykę, czy ją kochasz, musisz przyznać, że'ma niesamowity wpływ na hip-hop.

Nicki Minaj urodziła się jako Onika Maraj na Trynidadzie i jako dziecko przeprowadziła się do Queens w stanie Nowy Jork. Minaj uczęszczała do prestiżowej LaGuardia High School (jednej z najsłynniejszych szkół sztuk scenicznych na świecie), początkowo zamierzając zostać aktorką. Po ukończeniu szkoły średniej walczyła jako aktorka i ostatecznie zdecydowała się na karierę jako raper. W 2007 roku Minaj zadebiutowała swoim pierwszym albumem "Czas gry się skończył" i zaczął zdobywać uznanie na undergroundowej scenie rapowej. Została później odkryta przez kolegę rapera Lil Wayne’a i wkrótce podpisała kontrakt z Young Money Entertainment. Minaj zaczął pojawiać się w piosenkach z innymi artystami Young Money, w szczególności "Skała macierzysta."

W 2010 roku Minaj wydała swój debiutancki album "Różowy piątek," który zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard Top 200. Album zawierał popularne single "Super bas," "Twoja miłość," "Moment 4 życia" oraz "Latać." Ten album sprawił, że Minaj odniosła komercyjny sukces solowy i zdobył trzy nominacje do nagrody Grammy. Dwa lata później wydała swój drugi album studyjny, "Różowy piątek: Roman Reloaded," z popularnymi singlami "Statki kosmiczne," "Bić na alarm," "pszczoły w pułapce" oraz "głupia dziwka." Dziś ma na koncie cztery albumy studyjne (w tym 2014's "RóżowyDruk" i 2018's "królowa") i oszałamiające 117 singli. Ona'jest jedną z najbardziej utytułowanych raperek wszech czasów i nigdy nie zawodzi.

Na cześć Nicki Minaj i niedawnego wydania jej singla "Widząc zielony," rzuć okiem na niektóre z naszych ulubionych tatuaży inspirowanych tym legendarnym raperem w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych. Następnie daj nam znać swoją ulubioną piosenkę Nicki Minaj w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

tumblr_okpnuj625n1r7djlxo1_1280Zrzut ekranu 14.05.2021 o godz. 10.29.36