Treść wiadomości

Tatuaże Chrisa Farleya

Chris Farley grał tak wiele niezapomnianych (i nieskończenie cytowanych) postaci w swojej krótkiej, ale błyskotliwej karierze. Moje pierwsze wspomnienie Farley'Ogromny talent wziął się z oglądania go jako Matta Foleya, mówcy motywacyjnego na "Sobotnia noc na żywo." Jego słowa były zabawne – kto?'Nie lubię krzyczeć o mieszkaniu w furgonetce nad rzeką? — ale naprawdę mnie olśniło subtelny sposób, w jaki wykorzystywał swoje ciało, by się pośmiać. Tak, obserwowanie, jak upada i rozbija się o stół, jest oczywiście przezabawnym fizycznym wyczynem, ale zrobił tak wiele drobiazgów. Sposób, w jaki podciągnął spodnie. Stanowisko, które przyjął. Nawet przy wyciszeniu skecze wprawiałyby mnie w histerię. 

Farley nie'Nie musiał zdzierać koszuli i tańczyć jak Chippendale, żeby cię rozśmieszyć (chociaż z pewnością to zrobił), wystarczyło mu rzucić chytry uśmiech lub grymas frustracji. 

Był mistrzem w graniu postaci, która była coraz bardziej sfrustrowana, zanim w końcu załamali się i stracili czad. Absolutnie doskonałym tego przykładem był skit napędzany przez Adama Sandlera "Usługa opieki nad domem Herlihy Boy." 

Od drugiej kamery najpierw przesuwa się do Farley, od razu wiesz co'nadchodzi, ale nawet jeśli koniec jest z góry określony, chcesz być z nami przez całą jazdę. 

Ono'minęło prawie 25 lat od śmierci Farley, ale nadal mogę't spotkać osobę o imieniu Richard bez krzyku "Och, Richaaaaaaaard." mogę'oglądać mecz Chicago Bears bez jedzenia dużej ilości kiełbasy i mówienia "da bessss." I ja nie'nie wiem ile razy ja'krzyknąłem, "Na miłość boską!" Sądząc po ilości hołdów tatuażowych dla Farley, ja'daleko od jedynego. Jedyny tatuaż, jaki mogliśmy?'t znaleźć było domowy tatuaż vana nad rzeką?, ale zawsze możemy mieć nadzieję, że w końcu go zobaczymy.