Treść wiadomości

Tatuaże asteroid i komet

Przestrzeń jest przerażająca. Wiem, że to może nie jest najbardziej oryginalna myśl na świecie, ale tak'To ja, która sprawia, że ​​przez wiele bezsennych nocy wpatruję się w sufit. Teraz wiem, że ja'Prawdopodobnie w najbliższym czasie nie skończy się igraszki w kosmosie, ale to nie?'to znaczy, że jestem bezpieczny z kosmosu'czai się niebezpieczeństwo. Ty też nie. Ponieważ asteroidy i komety to bardzo realne rzeczy, które w mgnieniu oka mogą zniszczyć całe życie na tej planecie. Po prostu zapytaj dinozaury. 

Ono'wygodnie jest myśleć o kosmosie jako o jednym wielkim pustym pokoju z kilkoma wrzuconymi gwiazdami, planetami i księżycami, ale wszystkie znajdują się w tak ekstremalnych odległościach od Ziemi, że'Nigdy ich nie spotkam. Jasne, kosmita lub dwóch obcych może trafić na naszą planetę, aby je odwiedzić, ale są szanse, że nie jesteśmy'W najbliższym czasie będę musiał stoczyć z nimi epicką bitwę. A nawet gdyby tak się stało, możemy mieć szansę na przeżycie. Ale jeśli masz ochotę na meteor o szerokości 15 mil, by zobaczyć malownicze plaże Miami? My'ponownie całkowicie popieprzone. 

i'Nie próbuję cię tu przerażać, ale jest więcej niż kilka komet i asteroid czekających na swój czas, zanim zderzy się z Ziemią i zakończy życie, jakie znamy. Naukowcy odkryli około 5000 komet i miliony asteroid we wszechświecie. Są szanse, że jest ich wiele, wiele więcej'nie został odkryty. 

Komety są mniej niebezpieczne z tych dwóch, ponieważ rzadziej zderzają się z Ziemią i często są zbudowane z lodu (w przeciwieństwie do skał), co oznacza, że ​​byłyby mniej destrukcyjne. Nieco ironicznie, to komety najbardziej obawiali się ludzie w dawnych czasach, ponieważ wielu uważało, że pojawienie się komety na niebie jest zwiastunem nieszczęścia. 

Z drugiej strony asteroidy nie'nie mam wymyślnego ogona, więc ty nie'Naprawdę widzę, jak nadchodzą. A jeśli duży zmierza w tę stronę, to naprawdę nie ma't wszystko, co możemy z tym zrobić. Myślę, że moglibyśmy wysłać zespół świat'najbardziej utalentowanych wierteł do głębokich rdzeni, ale wtedy my'Musiałbym znieść kilka piosenek Aerosmith, a śmierć byłaby szczerze lepszym wyborem. 

Być może to właśnie ta zdolność do zadawania śmiertelnych ciosów całej naszej planecie sprawia, że ​​komety i asteroidy są dla nas tak fascynujące. Więc sprawdź te tatuaże, zanim zostaniemy rozerwani na strzępy.