Treść wiadomości

Tatuaże aligatorów

Moi rodzice są starzy. Tak więc, jak prawie wszyscy starzy ludzie w Stanach Zjednoczonych, przenieśli się na Florydę. i'Jestem bardzo pomocnym synem, więc zaproponowałem, że poprowadzę dla nich ich samochód z Chicago do Jacksonville na Florydzie. Wydawało mi się, że to najmniej, co mogłam zrobić po tym, jak spędzili tyle lat na rozprawianiu się z moimi bzdurami. Nie wiedziałam, że podróż samochodem zakończy się największym rozczarowaniem w moim życiu. 

Zaczynając gdzieś w okolicach granicy Illinois/Kentucky, zacząłem widzieć billboardy. 

"Piętnastostopowy aligator! Świeży sok pomarańczowy! 700 mil!" 

"O cholera, ŚWIEŻY SOK POMARAŃCZOWY!," wykrzyknąłem. Nigdy wcześniej nie jadłam takiego przysmaku… OK, to'bzdury. i'Wiele razy w życiu piłem świeży sok pomarańczowy. Ale nigdy nie widziałem ogromnego aligatora. i'Widziałam oczywiście aligatory, ale nigdy takiego cholernego…' duża! A to było tylko 700 mil, 700 mil, które i tak musiałem przejechać. 

Byłem wtedy naiwnym i pełnym nadziei młodym mężczyzną, więc nawet nie wyobrażałem sobie, że na końcu mojej podróży będzie jakiś kłopot. Jasne, miałem pewne wątpliwości. Jak na przykład dlaczego nie?'t Słyszałem o tym masywnym aligatorze, zanim przeleciałem obok tego billboardu z prędkością 88 mil na godzinę? Powinieneś't to było w pewnym momencie na moim radarze? Ten aligator to FIF. NASTOLATKA. STOPY. DŁUGIE! 

Około 80 mil później zobaczyłem kolejny billboard i moje podekscytowanie wzrosło. 50 mil później był kolejny billboard. Ten trend utrzymywałby się przez większość mojej jazdy. 

Mniej więcej w tym czasie naprawdę zacząłem budować w mojej głowie ideę tego 15-stopowego aligatora. Byłem przygotowany nie tylko na to, że będę zachwycony, ale także na całkowite unicestwienie mojego wyobrażenia o tym, do czego zdolna jest natura. Miałem zobaczyć cholernego dinozaura i tak się złożyło, że znajdował się przy tym samym wyjściu z I-95, co mój rodzic'nowy dom był. To było't tylko zbiegiem okoliczności, to była boska opatrzność. Miałem zobaczyć tego aligatora. 

Po przejechaniu co najmniej 20 billboardów w czterech stanach, wszystkie z tym samym słownictwem, w końcu zobaczyłem nowy. To było wspaniałe. 

"Piętnastostopowy aligator! Świeży sok pomarańczowy! TO WYJŚCIE!"

Uderzył mnie przypływ adrenaliny, gdy wciskam pedał gazu i przecinam dwa pasy ruchu, aby zjechać. i'jestem prawie pewien, że uderzyłem w rampę z tak niebezpieczną prędkością, że prawie przetoczyłem się moim Monte Carlo. 

Wjechałem na pierwsze miejsce parkingowe, jakie udało mi się znaleźć i wyskoczyłem z samochodu. ja nie'Gdy wszedłem do centrum dla zwiedzających, wbiegłem do środka. I tam było. Tuż przed moją twarzą. Patrzyłem prosto w oko bestii, a bestia była… ceramiczną rzeźbą. 

To z pewnością było't żywy aligator i to było?'nawet wypchanego martwego aligatora. To była pieprzona rzeźba. To było i nadal jest największym rozczarowaniem mojego życia. 

Wiesz co'nie rozczarowuje? Te tatuaże aligatorów. Cieszyć się.