Treść wiadomości

Take Things Slow z 40 uroczymi leniwymi tatuażami

Kiedy słyszysz, że tatuażysta działa jak leniwiec, rzadko jest to dobre. Leniwce są znane z tego, że są najwolniejszymi zwierzętami na świecie, poruszającymi się z lodowcową prędkością 0,003 mil na godzinę – jeśli w ogóle się poruszają. Leniwce zamieszkują tropikalne lasy deszczowe w Ameryce Południowej i Środkowej, przy czym dwa główne rodzaje to leniwce trójpalczaste i dwupalczaste, które dzielą się na sześć istniejących gatunków. Ze względu na ich niewiarygodnie powolne ruchy, leniwce wyewoluowały tak, że mają wyjątkowo niski metabolizm i pozostają niezauważone przez drapieżniki przez kamuflowanie zielonych alg, które rosną na ich sierści.

Leniwce trójpalczaste dzielą się na cztery gatunki: karłowate, grzywiaste, leniwce trójpalczaste i leniwce trójpalczaste. Ich dieta składa się z liści i mają najwolniejsze trawienie ze wszystkich zwierząt na planecie. Leniwce trójpalczaste są jedynymi żyjącymi krewnymi Megatheriidae, rodziny wymarłych leniwców naziemnych, która żyła 23 miliony lat temu. Ważyły ​​ponad pięć ton i osiągały do ​​17 stóp wysokości, co czyniło je wyższymi niż afrykański słoń krzewiasty.

Leniwce dwupalczaste dzielą się na dwa gatunki: Linneusz's i Hoffmann'leniwce dwupalczaste. Ich dieta składa się z owadów, padliny, owoców, liści i małych jaszczurek. Spędzają większość życia wisząc do góry nogami na drzewach i mówi się, że są potomkami Mylodontidae, wymarłego leniwca naziemnego, który żył 23 miliony lat temu.

Na cześć wszystkich miłośników lenistwa (my'patrzę na ciebie, Kristen Bell) spójrz na 40 naszych ulubionych tatuaży z leniwcami od utalentowanych tatuatorów z całego świata.