Treść wiadomości

Sztuka odkupienia

Uzdrawiająca moc sztuki jest nie do przecenienia. Dzieło sztuki może oderwać od nawet najcięższych okoliczności, choćby na krótką chwilę. Jako były mieszkaniec zakładu karnego, Buck Adams doskonale zna tę prawdę. W tym czasie Adams zaprzyjaźnił się z wieloma niesamowitymi artystami i wyszedł z pomysłem pokazania odkrytego talentu artystycznego "za murami." 

IMG_20140513_103003

Adams ma misję znalezienia najbardziej utalentowanych uwięzionych artystów w konkursie artystycznym, jak żaden inny. Adams wybierze 100-150 zwycięzców, których prace zostaną opublikowane w pięknej książeczce do kawy, ale każdy artysta, który weźmie udział, będzie miał swoje prace udostępnione w Art For Redemption's kanały mediów społecznościowych. Uwzględnione zostaną wszystkie media sztuki – rysunki, obrazy, rzeźby itp. To szansa na pokazanie światu zewnętrznemu, że piękno może być wszędzie, nawet w środku. 

IMG_0040

"Mój czas na przerwę był jak trąba powietrzna między przejściem od 'Więzień' do 'Przedsiębiorca,' a próba uruchomienia tego pomysłu podczas pandemii, zamieszek społecznych i niepokojów była sporym wyzwaniem," Adams mówi. "Ten projekt wraz z reformą więziennictwa, która daje osadzonym szansę na zarabianie pieniędzy dzięki ich twórczemu talentowi, wiele dla mnie znaczy. Pracowałem z Departamentem Korekcji Kolorado, aby wprowadzić te zmiany tutaj i mam nadzieję, że ten projekt pomoże wprowadzić zmiany również w innych systemach. Naprawdę wierzę w ideę rynku, który pozwala artystom takim jak Ty pokazywać i sprzedawać swoje dzieła online. Mam nadzieję, że rozważysz pomoc w urzeczywistnieniu tego."

Jeśli masz przyjaciela lub ukochaną osobę tworzącą wspaniałe dzieła sztuki za kratkami lub jeśli zostałeś uwięziony i chciałbyś podzielić się swoją historią z Adamsem w jego podkaście, przejdź do ArtForRedemption.com po więcej informacji. 

Jeśli ty'w przypadku zwolnienia warunkowego lub w domu pośrednim, możesz przesłać swoją aplikację i grafikę na poniższy adres. 

Sztuka odkupienia LLC

C/O Commons na Champa

1245 Champa St.

Denver, CO 80204