Treść wiadomości

Skylar Grey dzieli się wycieczką po swoim tuszu wraz z teledyskiem do swojego najnowszego albumu „Angel With Tattoos”

Słyszałeś wokale Skylar Grey na niezliczonych listach przebojów, w tym w Fort Minor's "Gdzie'd Idziesz," dr Dre's "Potrzebuję lekarza," Nicki Minaj's "Łóżko kłamstw," i Macklemore's "Wspaniały." Albo Ty'doceniłem jej pisanie piosenek poprzez niezliczone hity, w tym Eminema i Rihanny "Love the Way You Lie” (i wkrótce zostanie wydana piosenka dla Celine Dion).

Ty'Widziałem, jak Margot Robbie kopie tyłki Skylar Gray'wkład w ścieżkę dźwiękową Suicide Squad (“Gangsta” Kehlani, którego była współautorką, oraz jej singiel “Wreak Havoc.") Lub, jeśli nie't oglądać Fifty Shades of Grey tylko dla scen seksu, słyszałeś Gray's "Znam Cię" po wyrzuceniu kredytów.

Znana z pisania największych hitów hip-hopowych new-age, Skylar Grey powraca do swoich korzeni w Wisconsin swoim najnowszym projektem, Angel With Tattoos. Nawiązując do Fleetwood Mac, Jamesa Taylora i Joni Mitchell, EP ma wytatuowaną krawędź, którą może przynieść tylko anioł z atramentem. Dorastając z matką-muzykiem ludowym i ojcem w kwartecie fryzjerskim, Angel With Tattoos prezentuje klimat lat 70. jako odę do różnorodnej muzyki jej dzieciństwa, jednocześnie płynnie wypełniając lukę pokoleniową, z nutami Sheryl Crow i KT Tunstall przeświecający przez. 

ulJ43cfQ

Skylar Grey mówi INKED, że 'Anioł z tatuażami' jest inspirowany miłością.

„Ma to pomóc światu ponownie uwierzyć w miłość i bajkowy romans” – dodaje. „W dzisiejszych czasach prawie oczekuje się, że będzie to popieprzony związek, ale nie chcę, aby ludzie zapomnieli, że prawdziwa miłość i szczęście naprawdę istnieją”.

Jej narzeczony Elliott Taylor wymyślił dla Grey przydomek „anioł z tatuażami”, aby uchwycić jej dwoistość jako słodkiej dziewczyny o buntowniczym charakterze.

„Oprócz miłości do sztuki i zaangażowania, które wiążą się z tatuażami, dostałem je częściowo, ponieważ jestem wrażliwą osobą i czułem, że posiadanie tatuaży sprawi, że będę twardszy, a ludzie nie będą chcieli mnie więcej popychać” – mówi Gray. „Chciałem poczuć się trochę onieśmielająco”.

k1KjSpyA

Wspomina, że ​​pojawiło się to w nieoczekiwany sposób, ponieważ singiel „Angel With Tattoos” opowiada historię o tym, jak chciała zostać zaakceptowana w rodzinie swojego partnera, ale czuła się osądzana z powodu jej sztuki ciała. Przyznaje, że historia tego singla była oparta na faktach z jej narzeczonym's rodzina.

„Czasami ludzie myślą, że jesteś złą osobą, kiedy widzą twoje tatuaże. Dlatego Elliot wymyślił to zdanie, ponieważ zna prawdziwego mnie. Wie, że jestem dobrą osobą, jestem uczciwa i lojalna i zrobiłabym dla niego wszystko” – mówi. „Ludzie mogą bardzo osądzać tatuaże.

To, podkreśla, jest drugą misją jej albumu.

„Chcę też przekazać tę wiadomość słuchaczom poprzez ten album," Szary dodaje. "Ocenianie ludzi na podstawie stereotypów nie oznacza, że ​​widzisz prawdziwą osobę”.

Oprócz tej ostatniej EP, Gray ma piosenkę, która wyjdzie w listopadzie razem z Trainem, zatytułowana „Mai Tais”.

Sprawdź jej najnowszy teledysk do "Anioł z tatuażami" poniżej!

Skylar Grey oprowadza INKED po swoich tatuażach, a także o tym, który tatuaż najbardziej obejmuje jej najnowszy album, 'Anioł z tatuażami.'

SZYJA:

Pierwszym tatuażem Skylar Grey był Symbol Ryb na karku. „Dostałem go za kulisami na koncercie w Lincoln Park, kiedy miałem 18 lat” — mówi Gray w rozmowie z INKED. „A potem uzależniłem się od tego, więc ciągle dodawałem”.

ten dwa skrzyżowane toporki, reprezentujący Gray'czas spędzony w lesie i nauce samodzielnego przetrwania został również wykorzystany jako projekt jej logo.

KLATKA PIERSIOWA:

Skylar Grey’s Tatuaż „Woodrat”, wykonane przez Mister Cartoon, honoruje również lasy, w których zyskała spojrzenie na życie. Ta izolacja w naturze również katapultowała karierę Greya, pisząc „Love The Way You Lie” Eminema i Rihanny.

TYŁ:

Tatuaż na plecach Greya w lesie, napisany przez Mister Cartoon, zawiera chmury burzowe i błyskawice reprezentujące jej zmagania oraz kabinę symbolizującą jej schronienie przed burzą.

BICEP:

Jej tatuaż na prawym bicepsie jest jej rodzinny stan Wisconsin. Od tego czasu niebieski tatuaż został otoczony rękawem w odcieniach szarości. Chociaż jest to jedyny kolorowy tatuaż na tym ramieniu, Gray dodaje, że może po prostu pokryć niebieski atrament czernią.

RAMIONA:

Artysta Tye Harris stworzył Skylar Grey’s rękaw o tematyce leśnej, w tym szakalop, wąż, niedźwiedź i orzeł z górami oraz wilk, z cytatem: „Nagrodą jest podróż”.

Jej najnowszy tatuaż to portret owiec jednej z jej owiec, którą karmiła butelką trzy razy dziennie. Narzeczony i piosenkarz/autor piosenek Elliott Taylor mieszka z Grayem na ranczo, gdzie niedawno w tym roku zgubili siedem owiec z powodu lwów górskich. Nie wiedząc, jak emocjonalnie poradzić sobie z tą sytuacją, Skylar zabrała się za igłę do tatuażu, aby ich uhonorować.

Gray dodaje, że jej rękaw obejmuje i najlepiej ilustruje jej najnowsze wydanie, Angel With Tattoos.

Przedramię:

Skylar Grey ma Cytat Alberta Einsteina wytatuowany na lewym przedramieniu z napisem: „Jeśli na początku pomysł nie jest absurdalny, to nie ma na to nadziei”. Ten kawałek pomaga jej myśleć kreatywnie i nieszablonowo.

Insygnia Śmierci tatuaż na jej przedramieniu mógł zostać usunięty, ponieważ Gray mówi, że nie zostało to zrobione dobrze. Dodaje ze śmiechem: „Upiłam się w Vegas”.

RĘCE:

ten Róża z tyłu Graya'jej ręka została wykonana przez Tye Harris i równoważy jej kobiecą i męską stronę.

Ona też uprawia sport „SZARY” wytatuowany na jej kostkach, co również zrobił Mister Cartoon. Jej pseudonim reprezentuje nieznane możliwości w życiu.

BOKI:

ten Sowa kawałek, wykonany przez Joshua Lord, był Gray'drugi tatuaż. Obrazy sowy pasują do niej, ponieważ Ryby są znane z tego, że są mądre, muzyczne i kreatywne. „Uwielbiam pomysł, że sowy są ptakami nocy” – dodaje.

kTVhLjIQ

UDO:

kawałek uda, również namalowany tuszem przez Josha Lorda, został oparty na secesyjnym rysunku ilustratora Aubreya Beardsleya z 1893 roku, „The Peacock Skirt”. Lord dodał do projektu własne zdanie, aby jak najlepiej uchwycić Graya i jej wizję. 

STOPY:

Wreszcie, Gray ma "Uratuj wieloryby" po japońsku na stopie.