Treść wiadomości

Shawn Mendes debiutuje ogromnym nowym tatuażem

Shawn Mendes to kanadyjski piosenkarz i autor tekstów, który zyskał popularność w 2013 roku, publikując muzykę na Vine. Od tego czasu on…'wydała trzy albumy studyjne, była gwiazdą trzech światowych tras koncertowych i zdobyła 48,3 miliona obserwujących na Instagramie przed ukończeniem 21 roku życia.

Podobnie jak wielu w młodym Hollywood, Mendes z czasem wzbogacił swoją kolekcję tatuaży i podczas swojej trasy Shawn Mendes: The Tour odwiedził artystkę tatuażu Livię Tsang, aby uzyskać zupełnie nowy kawałek. Zdjęcia tatuażu zostały po raz pierwszy pokazane Mendesowi za pośrednictwem fanartów z Twittera, przy użyciu oryginalnego projektu chilijskiego artysty Mac Dreapera. Mendes był tak zainspirowany sztuką, że sięgnął po oryginalny rysunek i wytatuował go na stałe na ramieniu, dokładnie w tym samym miejscu, w którym edytował fan.

Co myślisz o Shawnie Mendesie?' nowy tatuaż? Czy dostaniesz tatuaż zgodnie z sugestią mediów społecznościowych? Daj nam znać swoje przemyślenia i pytania dotyczące tej historii w sekcji komentarzy.