Treść wiadomości

Sean Penn wytatuował Davida Spade’a, aby upamiętnić Chrisa Farleya

Aktor (i odważymy się powiedzieć, tatuażysta) Sean Penn dał Davidowi Spade swój drugi tatuaż. Po raz pierwszy zrobił to w 1995 roku, podczas szkicu Saturday Night Live.

Drugi utwór 55-letniego Davida Spade’a został poświęcony jego zmarłemu przyjacielowi, Chrisowi Farleyowi. Spade powiedział widzom w odcinku Zgasły światła z Davidem Spade, że „nadszedł czas na więcej atramentu”, dodając, że musi „utrwalić [swoją] twardą reputację na ulicach”.

Więc złapał swojego „ulubionego tatuażystę i autora”, 59-letniego Seana Penna, który namalował tuszem biceps Spade’a inicjałami „CF”.

Spade, który występował z Farley przez pięć sezonów w Saturday Night Live zanim zagrała w Tommy Boy, była pierwszą główną rolą Farley po SNL. W następnym roku dołączył do Spade’a w Black Sheep.

„Miałem salon tatuażu, do którego zadzwoniłem, Sean’s Okay Tattoos, ponieważ były w najlepszym razie, okej”, śmiał się Penn, zanim zaczął. Choć dobrze radził sobie z maszynką do tatuażu, żartował: „Teraz moje oczy trochę się pogorszyły, więc na pewno przynajmniej dorównamy poziomowi poprzedniego”.

“Czy jesteś na to gotowy?” Spade zapytał Penn.

„Nie, w rzeczywistości nie dotknąłem żadnego z tych pistoletów od może 15 do 20 lat, zastanawiam się, czy nie chciałbym ustawić tej igły trochę głębiej” – odpowiedział Penn.

Kiedy Penn zakończył ostatnie poprawki, powiedział: „Będzie dużo pracy naprawczej…”

Farley zmarł prawie 22 lata temu z powodu przedawkowania narkotyków, a Spade zrobił tatuaż, aby upamiętnić Farley, jak powiedział, że komediant, który ostatnio przechodził przez głowę Spade’a. Jego dawni koledzy z obsady SNL nadal go pamiętają, w tym Adam Sandler w jego specjalnym Netflixie, ze swoim wzruszającym „Chris Farley Song”.