Treść wiadomości

Ryby Tatuaże, których nie odrzucisz

Jeśli chodzi o wędkowanie, nikt nie siedzi na płocie. Albo to kochasz, albo nienawidzisz. Dla niektórych wędkarstwo może być doświadczeniem, które dostarcza zarówno ekstremalnych emocji, jak i kojącego relaksu. Dla chłopaków z miasta, takich jak ja, czekanie na przekąskę jest jedną z najbardziej nudnych czynności, jakie kiedykolwiek przeżyłem. Szczególnie dezorientuje mnie pomysł łapania i wypuszczania ryb. Podobnie jak w przypadku wielu tematów w życiu, Mitch Hedberg powiedział to najlepiej: "Wiesz, kiedy mają program wędkarski w telewizji? Łapią rybę, a potem ją puszczają. oni nie'nie chcą jeść ryby, chcą tylko spóźnić się na coś." 

Dla mnie łowienie ryb jest bardzo podobne do medytacji – to'nie jest czymś, czym mogę owijać mózg, ale ja'Jestem niesamowicie zazdrosny o ludzi, którzy to kochają. Wydają się mieć satysfakcję, którą po prostu mogę'osiągnąć. 

Ale ty'nie jesteś tutaj, aby usłyszeć moje pontyfikacje dotyczące wędkowania, ty'tutaj po tatuaże ryb. Ryby były tematem tatuaży odkąd ktokolwiek pamięta, i za to mamy koi. 

W Irezumi ryba koi jest symbolem wytrwałości i przeszkód, które trzeba pokonać w życiu. Wynika to z mitu o ławicy ryb koi pływających pod prąd. Gdy ławica płynęła pod prąd, poszczególne ryby poddawały się i zawracały. Na końcu rzeki koi musiały podpłynąć do wodospadu, gdzie większość z nich się poddała. Ale jeden koi, jedna bardzo pracowita mała rybka, dotarła aż na szczyt wodospadu. Bogowie nagrodzili tego koi, zmieniając go w smoka. Badass, prawda? Morał jest oczywiście taki, że musisz ciężko pracować, jeśli chcesz osiągnąć wielkość. 

W galerii poniżej, ty'Znajdę więcej niż garść koi na ich drodze do wielkości. Ale ty'Znajdę również kilka przerażających tatuaży z wędkarzami, tatuażami marlinów, tatuażami złotych rybek i słynną rybą z kreskówek. Nawet jeśli nie't połączyć się z zen, czując zapalonego rybaka, ty'pokochasz te tatuaże ryb.