Treść wiadomości

Rozmowa z Kareemem Jacksonem z Denver Broncos

Nie ma nic niezwykłego w tym, że dzieciaki w liceum chcą wyjść i zrobić sobie tatuaż. To, co sprawia, że ​​​​historia tatuażu Kareema Jacksona jest nieco inna, to sposób, w jaki to zrobił.

„Moja mama pozwoliła mi zrobić pierwszy tatuaż w 10. klasie” – mówi Jackson. „Właściwie dostałem pozwolenie, aby to zdobyć. Uprawiałem sport i podnosiłem jak szalony. Dopiero zaczynałem naprawdę rozwijać mięśnie, a moje ciało zaczęło się wypełniać, więc pomyślałem: „Człowieku, czas zacząć robić tatuaże”.

Z błogosławieństwem matki Jackson zrobił swój pierwszy tatuaż, portret Jezusa, który ma do dziś. „Nawet gdybym nie dostał pozwolenia, prawdopodobnie i tak poszedłbym naprzód” – śmieje się Jackson. – Nie mów mamie, że to powiedziałem.

Opowieść o jego pierwszym tatuażu niesamowicie mówi o tym, kim Jackson dorośnie, zarówno jako mężczyzna, jak i jako piłkarz. Jego uparta determinacja, wiara i mózgowy sposób myślenia są widoczne w jego działaniach jako młodego człowieka. 

Rozmawialiśmy z Jacksonem zaledwie kilka dni przed tym, jak jego Denver Broncos miał swój konkurs w tygodniu 5 przeciwko New England Patriots, przełożony po wybuchu COVID-19 w organizacji Patriots, to tylko jedno z wielu takich wydarzeń podczas sezonu NFL, jak żadne inne. Nasza rozmowa z silnym bezpieczeństwem Broncos dotyczyła osobliwości gry na pustych stadionach, jego licznych tatuaży autorstwa Nikko Hurtado i jego chęci przechwycenia każdego rozgrywającego, z którym się zmierzy.

Inked: To musi być dość szalone granie w konkurencyjne gry na pustych lub w większości pustych stadionach.

Kareem Jackson: Ono'jest inny. Szczerze mówiąc, to jest do bani, ponieważ jesteś tak przyzwyczajony do grania przed tysiącami fanów, a ja żywię się nimi i energią. Musisz być w stanie nie myśleć o tym oczywiście i nie może to wpłynąć na przebieg gry. Czasami hałas tłumu może zdecydowanie pomóc w obronie, ale poza tym to wciąż piłka nożna. Nadal musisz tam iść, musisz wykonać egzekucję, musisz biegać, jakby stadion był pełny. Nie sądzę, że jest to coś, do czego każdy z nas mógłby się prawdopodobnie przyzwyczaić. To zdecydowanie dziwne.

Jak inny był każdy aspekt tego sezonu? Był tylko minimalny obóz treningowy i żadnych gier przedsezonowych, czy trudno było się do niego dostać??

Myślę, że musisz spróbować stworzyć wizję tunelową. Ono'nie jest trudno się w to zagłębić, ale oczywiście każdy aspekt sezonu był inny, od obozu treningowego po sposób, w jaki'ponownego wchodzenia do budynku codziennie do stołówki i szatni. Po prostu ciągłe noszenie maski i utrzymywanie dystansu sześciu stóp od kolegów z drużyny i na spotkaniach. Wszystko jest zupełnie inne, ale musisz mieć wizję tunelową, możesz'niech to wpłynie na sposób, w jaki przygotowujesz się tydzień po tygodniu.

Zdjęcie: Corey Hanks.

Zdjęcie: Corey Hanks.

Czy czujesz, że NFL zrobiło wystarczająco dużo, aby chronić was pod względem bezpieczeństwa przy wszystkich krokach, które oni?'wziąłem?

czuję się jak oni'zrobiłem wszystko, co mogli. Po prostu zawsze jest ten dodatkowy element podróżowania i widzisz, z czym teraz zmagają się Tytani, myślę, że mają, co, 18 facetów, którzy mają teraz pozytywny wynik testu. I myślę, że może to było od kiedy podróżowali. Oczywiście na obozie treningowym wszyscy byli w swoich miastach i obiektach. Ale kiedy zacząłeś podróżować i musiałeś wsiadać do samolotu, przebywać w hotelach i tym podobnych rzeczach, moglibyśmy podjąć wszystkie środki ostrożności i wszystkie protokoły, które chcemy, ale to naraża cię na większe ryzyko.

Jak ci się podobało przejście z zakrętu do bezpiecznego??

Kocham to. Daje mi szansę robienia tego, co robię naturalnie, a to po prostu bieganie w kółko, uderzanie ludzi. Mam szansę uderzyć ludzi trochę bardziej, ponieważ jesteś aktywny w grze biegowej. Masz szansę grać więcej z jednej linii na drugą. Grając w kącik jesteś po prostu na wyspie, jako bezpieczeństwo masz szansę wpłynąć na grę po obu stronach boiska.

Defensywni obrońcy są często znani z tego, że w trakcie gry wchodzą w to z biorcami. Czy lubisz gadać o śmieciach podczas gry??

i'Jestem jednym z tych facetów. Trochę w to wchodzę, ja'Porozmawiam trochę. Zależy to tylko od tego, jaki rodzaj odpowiedzi otrzymam od kogokolwiek, kogo my'odtwarzam, jeśli ja'Będę kontynuował i podkręcę jeszcze jeden stopień, albo po prostu odpuszczę im haczyk.

Zdjęcie: Corey Hanks

Zdjęcie: Corey Hanks

Czy są jacyś konkretni rozgrywający, których naprawdę, naprawdę chcesz wystrzelić??

Chcę je wszystkie zdjąć. Nie ma to jak szansa na zdobycie piłki niezależnie od rozgrywającego. Kimkolwiek jestem'Widząc tę ​​niedzielę, czwartek lub poniedziałek wieczorem, zdecydowanie chcę dostać w swoje ręce jedną z ich piłek.

To jest Inked, więc zacznijmy rozmawiać o tatuażach. Masz kilka kawałków zrobionych przez Nikko Hurtado, jeśli się nie mylę.

tak, on's było świetne. i'pracuję z nim może przez ostatnie trzy lata. Po prostu dostałem szansę, aby dostać na mnie trochę jego dzieł i to'było naprawdę fajne. On'jest niesamowitym artystą.

Zrobił dla mnie portret Martina Luthera Kinga, Malcolma X, Jackie Robinsona i Muhammada Ali. Potem ostatnio robił portrety moich córek. Na pewno wykonał świetną robotę na nich wszystkich.

Czy w twoich tatuażach jest nadrzędny motyw??

Zbieram małe kawałki na raz, ale dla mnie prawie wszystkie mają znaczenie. Po prostu staram się wybierać rzeczy, które są mi bliskie i drogie, a może to'jest czymś ja'przeszłam w życiu lub karierze. i'wolę to zrobić.

Który z Twoich tatuaży znaczy dla Ciebie najwięcej?

Zdecydowanie moja córka'portrety. Mam też wstążkę z rakiem piersi, która oznacza moją mamę's walka z rakiem. Ona'przeżyła raka piersi, więc to zdecydowanie wiele znaczy dla mnie i mojej rodziny.

To był burzliwy rok z wielu powodów, ale należy skupić się na ruchu Black Lives Matter i jego znaczeniu dla praw obywatelskich, kwestii, o której mówiłeś w przeszłości.

Oczywiście wiele się wydarzyło i wiele się jeszcze dzieje. W ciągu ostatnich kilku miesięcy to'Dużo się dzieje, ale wiesz, jeśli chodzi o mnie i mój artykuł o MLK, myślę o wszystkim, o co walczył io każdym skrawku postępu i równości, który osiągnęliśmy jako Afroamerykanie. W 2020 r. wciąż walczymy o te same prawa i o to, by być traktowani jak równy z równym. Szkoda, bo wciąż przechodzimy przez te same rzeczy, przez które przeszedł. Dla mnie to, co robię w mojej społeczności w Denver, w Houston lub w moim rodzinnym mieście, to jedna z tych rzeczy, w których zamierzam nadal walczyć. Będę nadal używać swojego głosu i mojej platformy do walki o równość dla społeczności Afroamerykanów. 

Zdjęcia: Corey Hanks z Stand By Productions