Treść wiadomości

Różowe tatuaże, którymi możesz podzielić się ze swoją ukochaną

Cicha sympatia's Dzień toczy się każdego roku o tej samej porze, ale jakoś wciąż zaskakuje niektórych ludzi. Każdego roku, rankiem 14 lutego, ty'Patrzę, jak spanikowani mężczyźni udają się do kwiaciarni tylko po to, by dowiedzieć się, że każda róża na świecie została już sprzedana. W rzadkich przypadkach, gdy rzeczywiście zostaje jeden bukiet, są szanse, że to'jest już zwiędła i smutna, a ty'zapłacisz za to około 8 milionów dolarów. Brutto. 

W Inked jesteśmy wielkimi fanami romansu, wierzcie lub nie. Dlaczego więc nie sprawić, by śmiała proklamacja Twojej miłości trwała całe życie? przywdziewać't dostać gówniany bukiet, który umrze za tydzień, zrobić tatuaż z różą, kolego. Jeśli nie natkniesz się na pole laserowe (czy o to chodzi?), twój romantyczny gest będzie z tobą do końca życia. 

Teraz, jeśli chodzi o romantyczne tatuaże, jest kilka rzeczy, na które musisz bardzo uważać. Wiesz co ja'Nawiązuję do – nazwij tatuaże. W większości przypadków powinieneś naprawdę unikać wyznawania miłości do kogoś, kto ma tatuaż z imieniem. Przede wszystkim, jeśli ta osoba nie't spokrewniony z tobą, nie ma gwarancji, że twoje uczucia zwyciężą'w końcu znikną. Po drugie, tatuaże z imionami są trochę nudne. Jest tak wiele kreatywnych obrazów, których możesz użyć do przedstawienia tego, kogo kochasz – na przykład tatuaż z różą – które są zarówno bardziej osobiste, jak i na tyle niejasne, że jeśli wszystko pójdzie gówno, wygrałeś'Nie muszę biec do salonu tatuażu, żeby się zatuszować.

Zaufaj nam, ładny bukiet tatuaży jest tysiąc razy bezpieczniejszy od kogoś'i nie mniej romantyczne. Więc jeśli możesz'nie myśleć o niczym innym, aby zdobyć tę walentynkę's Dzień, zrób z niego różany tatuaż.