Treść wiadomości

Riley Keough ma tatuaż dla swojego zmarłego brata

Riley Keough to amerykańska aktorka, która's najbardziej znany z występowania w "Magiczny Mike," "Mad Max: Droga furii," oraz "Doświadczenie dziewczyny." O tak, ona'jest także wnuczką Elvisa Presleya. Elvis i Prisilla Presley mieli jedno dziecko, córkę o imieniu Lisa Marie. Lisa Marie miała czworo własnych dzieci, Rileya i Benjamina Storma ze swoim pierwszym mężem Dannym Keough, a także bliźniaków Harper i Finley ze swoim czwartym mężem Michaelem Lockwoodem. Zabawny fakt, Lisa Marie była krótko poślubiona Michaelowi Jacksonowi i Nicholasowi Cage’owi między Keough i Lockwood.

Ale ta historia jest na inny dzień. Rodziny Presleyów-Keoughów były ostatnio wstrząsane przez Benjamina Storma'mijania. Benjamin Storm urodził się 21 października 1992 r. i zmarł po popełnieniu samobójstwa 12 lipca 2020 r. Benjamin Storm był jedynym pełnym rodzeństwem Riley i była głęboko poruszona jego śmiercią.

28 lipca Riley zabrała się na Instagram, aby podzielić się nowym tatuażem, który zrobiła w hołdzie dla swojego brata. Tatuaż znajduje się nad jej prawym obojczykiem i brzmi: "Benjamin Storm" kursywą. Artysta stojący za tatuażem nie został jeszcze ogłoszony.

Zrzut ekranu 2020-07-29 o godzinie 12.48.42

Wygląda na to, że Riley czerpała inspirację od swojego brata, który miał jej imię wypisane na nim w podobnym miejscu. Riley udostępniła zdjęcie obok własnego tatuażu w mediach społecznościowych, a wielu fanów zauważyło podobieństwa między tatuażami z czcionkami i sercami.

Zrzut ekranu 2020-07-29 o godzinie 12.49.11

Co myślisz o Riley Keough'nowy tatuaż? Co myślisz o tatuażach w hołdzie? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.