Treść wiadomości

Rady tej mamy, aby nie zrobić tatuażu stworzonego dla idealnego tatuażu

Odrobina matczynych porad może sprawić, że tatuaż będzie idealny. Ono'to kreatywny sposób dla dziecka, aby pokazać, jak bardzo kocha kobietę, która sprowadziła je na świat, nie wspominając już o świetnym sposobie noszenia przy sobie swojego ducha przez cały czas. Do tej pory jest to właściwie jedyny sposób, w jaki myśleliśmy o tych bardzo specyficznych rodzajach tatuaży. Następnie Hunter Rooks rozwalił nasze cholerne umysły. 

Rooks wysłał SMS-a do swojej matki, Donny, aby uzyskać poradę, jaki rodzaj tatuażu powinien zrobić. Jego matka odpowiedziała z pewną mądrością, która była dobrze przemyślana i bardzo rozsądna. Wysłała swojemu synowi wiadomość tekstową: "Jeśli nie potrzebujesz jednego, nie bierz go. Tatuaże są na coś ważnego [sic]."

Hunter, który, jak zakładamy, jest trochę garstką, poszedł i dostał jeden z najbardziej sarkastycznych i zabawnych tatuaży, jakie my'kiedykolwiek widziałem. 

Zrzut ekranu_20200308-153930_Facebook

Porozmawiaj o rzuceniu matki'słowa na jej twarzy. Na szczęście Donna miała świetne poczucie humoru. "Kiedy [Łowca's dziewczyna] wysłał mi jej zdjęcie z tym, po prostu mogłem'wierzę, że by to zrobił," Donna powiedziała LadBiblii. "Hunter wie, że zwykle nie jestem fanem robienia mu tatuaży, ale szczerze mówiąc, uwielbiam to. Jest to przykład naszego kochającego zabawę związku, a ja'jestem szczęśliwy, jeśli to go uszczęśliwia."

Ono'to niesamowite, że Hunter's mama jest na dowcipie. Chociaż prawdopodobnie powinien był zrobić swojej mamie solidny i wrzucić tam kilka apostrofów. Wiem, że moja mama prześladowałaby mnie latami, gdybym ją cytował z pewnymi błędami gramatycznymi… Ale to'to także część uroku, nie'nie? Droga do rodziny Rooks, sprawiłaś, że się uśmiechnęliśmy.