Treść wiadomości

Przynajmniej nadal mamy tatuaże sportowe

Dla fanów sportu marzec to święty miesiąc. Klejnotem w koronie całego miesiąca jest oczywiście turniej NCAA. Miliony ludzi wypełniają nawias, mają dziwną obsesję na punkcie szkół, o których nikt nigdy nie słyszał (cześć, UMBC) i wymyślają sprytne sposoby oglądania meczów w pracy, nie zdradzając się. Dwa pierwsze dni turnieju to moje ulubione dwa dni w roku, a ja'daleko mi do bycia samotnym w tej opinii. 

W marcu poza koszykówką w college’u uprawia się wiele innych sportów. To czas sezonu, kiedy NBA i NHL naprawdę się rozgrzewają, gdy zespoły naciskają na play-offy. Liga Mistrzów dopiero zaczyna być ekscytująca, teraz, gdy wyszliśmy z fazy grupowej. Wiosenne treningi powinny być w pełnym rozkwicie, ponieważ przygotowujemy się do zupełnie nowego sezonu baseballowego, którego dzień otwarcia pierwotnie zaplanowano na najbliższą sobotę. 

Ale, jak wszyscy wiemy, żaden z tych sportów nie ma obecnie miejsca. Pandemia COVID-19 zmusiła nas do unikania gromadzenia się w tłumie i co'jaki jest sens uprawiania sportu bez tłumu? Tam'To w końcu powód, dla którego drużyny mają przewagę na własnym boisku?. 

i'starałem się znaleźć jakiekolwiek treści sportowe, które mogłem zdobyć. i'Oglądałem powtórki klasycznych wydarzeń sportowych, ale kiedy pamiętasz wynik, tracisz trochę emocji. Przebrnąłem przez wszystkich Kena Burnsa' "Baseball" na PBS w rekordowym czasie, ale filmy dokumentalne, jakkolwiek zabawne, nie't daje ten sam wstrząs, co sporty na żywo. 

Najbliższa rzecz,'odkryłem, że zastępuje ten dreszczyk emocji podczas oglądania tego komentator rugby opowiada o przyziemnych wydarzeniach życiowych. Druga najbliższa rzecz I'Odkryłem, że patrzy na kilka naprawdę niesamowitych sportowych tatuaży, przypominających o tym, jak wiele pasji ludzie mają do sportu. Ciesz się tą galerią tatuaży sportowych, mam nadzieję, że teraz wywoła uśmiech na Twojej twarzy.