Treść wiadomości

Przyjrzyj się dwóm siłaczom wciśniętym w fotele klasy ekonomicznej

Świat's Strongest Man to coroczne zawody tworzone w 1977 roku, które skupiają sportowców siłowych z całego świata. Istnieje wiele wydarzeń na zawody, w tym kamienie atlasu, ciągnięcie pojazdu, przysiady, martwy ciąg i trzymanie Herkulesa. Islandia's Hafþór Júlíus Björnsson jest obecnym mistrzem, który's również rozpoznawany jako Góra w HBO's Gra o tron. Zanim aktor zdobył tytuł w 2018 roku, angielski siłacz Eddie Hall został ogłoszony światem's Strongest Man poprzedniego roku.

Hall jest posiadaczem rekordu świata w martwym ciągu, podnosząc 500 kg (1102 funtów) w 2016 roku. Stoi na 6 stóp-3 i waży imponujące 410 funtów. I chociaż jego gigantyczne rozmiary mogą pomóc w jego zawodach, to zwykłe zadania mogą być ekstremalnym wyzwaniem. Weźmy na przykład ekonomiczną jazdę samolotem. Miejsca w liniach lotniczych są notorycznie konserwatywne i stanowią wyzwanie dla tych, którzy są więksi niż średnia krajowa. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Hall pokazał, jak duży jest naprawdę po tym, jak usiłował usiąść obok innego strongmana Briana Shawa podczas lotu z Anglii do Szkocji. Shaw wygrał WSM w 2016, 2015, 2013 i 2011 roku, a jego wysokość to 6 stóp-8 i waży 420 funtów. Obok siebie para ledwo mieściła się na swoich miejscach, co sprawiło, że Hall skomentował wesołość sytuacji.

"Panie z odprawy posadziły mnie i @shawstrength tuż obok siebie w samolocie z Londynu do Szkocji i nikt w samolocie nie zamieniłby się miejscami… Czy zamieniłbyś się miejscami z jednym z nas???… Ja też bym nie ”.

Chociaż to zdjęcie przyciągnęło międzynarodową uwagę, to'Daleko od pierwszego razu, kiedy Hall popisał się swoimi niewygodnymi lotami samolotem. Co myślisz o tej historii? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.