Treść wiadomości

Poznaj tatuatora, który tatuował się przez 44 dni z rzędu… do tej pory

Kiedy spędzasz ponad miesiąc zamknięty w domu, ledwo wchodząc w interakcję ze światem zewnętrznym, z pewnością można porównywać sytuację do więzienia. Jednym z najpopularniejszych tropów we wszelkiego rodzaju filmach więziennych jest wizerunek więźnia, który ma na rękach tylko czas, oznaczanie każdego dnia rysą na szarej ścianie. 

Chris Woodhead czerpał z tego inspirację i nadał mu znacznie bardziej twórczy charakter. Każdego dnia blokady – przez wszystkie 44 dni – dodał do swojej kolekcji tatuaż. 

Tatuator Chris Woodhead.

Tatuator Chris Woodhead.

Rozmawialiśmy z Woodheadem o tym, jak on…'Spędzał swój czas, jak tatuowanie pomogło mu zachować zdrowie psychiczne i jak on'jest w stanie zablokować ból ręki szturchania własnej stopy. 

Inked: Opowiedz nam trochę o swoim doświadczeniu w tatuowaniu. Jak długo pracujesz, gdzie pracujesz itp..

Chris Woodhead: Jestem entuzjastką tatuażu od najmłodszych lat i kolekcjonerem od 15 lat, ale od trzech lat tylko profesjonalnym tatuatorem. Pracuję w studiu w Hackney Wick (Londyn) o imieniu Maria Raj.

Ile razy się wytatuowałeś, zanim to wszystko się zaczęło??

Zacząłem tatuować, ćwicząc na sobie i zrobiłem 100 tatuaży na nogach, zanim jeszcze wytatuowałem kogokolwiek innego, więc jestem całkiem przyzwyczajony do tatuowania własnego ciała!

Co sprawiło, że zainteresowałeś się ręcznym szturchaniem, a nie używaniem maszyny??

Od jakiegoś czasu interesowało mnie ręczne szturchanie. Aplikacja mnie zadziwiła, ponieważ uważam, że to szaleństwo, że kiedykolwiek można zrobić czysty tatuaż tylko przez ręczne szturchanie. Wydawało się to niemożliwe, więc chciałem zostać w tym mistrzem.

Jak idzie twoja blokada? Z kim jesteś? Czy wytatuowałeś kogoś innego podczas blokady??

Dla mnie blokada idzie dobrze. Jestem z żoną, która jest w ciąży i nie ma tatuaży. Staramy się być tak zajęci, jak to możliwe.

Chris Woodhead przechodzi przez swoją codzienną rutynę.

Chris Woodhead przechodzi przez swoją codzienną rutynę.

Czy planowałeś zrobić to dobrze, gdy wszedłeś do blokady? A może skończyłeś tatuując się z nudów i pomyślałeś, co do diabła, pozwól's tak trzymaj??

Zacząłem codzienne tatuowanie nie do końca znając powagę sytuacji, szczerze mówiąc. Zacząłem to około tydzień przed całkowitym zamknięciem w Wielkiej Brytanii, ponieważ moja żona była w ciąży, chcieliśmy być jak najbardziej ostrożni. Potem wszystko stało się naprawdę szorstkie i zanim się zorientowałem, codzienne tatuowanie stało się pewną strukturą na mój dzień, której teraz potrzebuję bardziej niż czegokolwiek. Byłbym teraz zgubiony bez tego!

Pod jakim numerem jesteś obecnie? Jak myślisz, ile?'Skończę z?

Zrobiłem dzisiaj numer 44. Myślę, że osiągnę około 100, zanim będę mógł ponownie tatuować innych ludzi. Będę kontynuował, dopóki to się nie skończy. Będę wiedział, kiedy nadejdzie czas.

Czy przegapiłeś jakieś dni??

Nie opuściłem ani dnia, nie. Zrobiłem kilka w kilka dni, ale nie opublikowałem ich, ponieważ były to tylko bity wypełniające, które nie były tak interesujące.

Czy masz ulubionego?'robiłem do tej pory?

Moim ulubionym jest zdecydowanie NHS (Narodowa Służba Zdrowia, brytyjski system opieki zdrowotnej). To bolesne, że zajęła nam globalna pandemia, aby docenić służbę zdrowia w tym kraju. Będę go nosić z dumą do końca życia.

Jak cholernie bolesny był tatuaż na dole stopy?

Podeszwa mojej stopy była pieprzona! Ale nie tak źle jak dłonie, człowieku. Mam jeszcze kilka małych przestrzeni do wypełnienia w dłoniach, które zrobię w przyszłym tygodniu.

Czy trudno jest tatuować przez ból bycia tatuowanym??

Generalnie ból szturchania ręką jest całkiem do zniesienia. Poza tym, kiedy koncentruję się na zrobieniu dobrego tatuażu, w niezręcznej pozycji, ból znika po drodze.

To nie może być wygodne. Tatuaże Chrisa Woodheada nr 44.

To może'czuć się komfortowo. Tatuaże Chrisa Woodheada #44. 

Chociaż wiemy, że wielu tatuatorów zaczyna od tatuowania siebie, czym różni się ten proces od tatuowania kogoś innego?

Zacząłem tatuować sam, ale w łatwo dostępnych miejscach. Teraz robię tyły nóg, mostek i inne rzeczy i jest to dość trudne. Nie mogę się doczekać ponownego tatuowania w studio z ładnymi światłami i łóżkami do tatuażu, to będzie spełnienie marzeń!

Kochamy "Tygrys Król" tatuaż. Co prowadzi nas do ostatniego, ale bardzo ważnego pytania: czy Carole Baskin zabiła swojego męża??

Carole Baskin zdecydowanie zabiła swojego męża. Ta cholerna suka!!! Ha ha.