Treść wiadomości

Poznaj najseksowniejszego wytatuowanego mężczyznę na planecie

Tutaj w Inked Magazine, my'chodzi o seksowne wytatuowane panie. Jednak czasami to'fajnie jest pomieszać rzeczy i wrzucić gorącego gościa do miksu. Wejdź do Kevina Creekmana, który wygląda jak wytatuowane dziecko miłości Jasona Momoa i Chrisa Hemswortha.

Ten wytatuowany Bóg urodził się w Szwajcarii i dorastał w Colongne w Niemczech. Przeprowadził się do Los Angeles w wieku 30 lat i pomimo ukończenia studiów z zakresu pracy socjalnej, jego głównym źródłem dochodu jest wpływ na media społecznościowe.

I chociaż Creekman jest obecnie jednym z najbardziej podziwianych wytatuowanych mężczyzn na świecie, nie'Zawsze miał charakterystyczną smukłą sylwetkę. W wieku 18 lat Creekman ważył ponad 350 funtów. Jednak przez ciężką pracę stracił 175 funtów. W 2014 roku przeszedł pierwszą operację usunięcia nadmiaru skóry. Po operacji został z licznymi bliznami, które zainspirowały go do założenia body z tatuażem. "W końcu pozbyłam się nadmiaru skóry, ale nadal nie czułam się wolna w mojej skórze," wyjaśnia Creekman na swoim Strona internetowa. "Moje blizny opowiadały historię, której nie chciałam wszystkim opowiadać. Tak narodził się mój projekt tatuażu całego ciała."

83245e17-2a35-4ecb-9ed8-0b8a81078542.jpeg

Co myślisz o tym międzynarodowym pulsie serca? Czy możesz uwierzyć w jego niesamowitą przemianę??