Treść wiadomości

Poznaj Hype Mana Lil Dicky’ego na ekranie i poza nim

4 marca premiera nowej komedii na FXX o nazwie "Dave." W roli głównej raper Lil Dicky grający fabularyzowaną wersję samego siebie i opowiadający historię swojego pojawienia się w hip-hopie. I podczas gdy wiele z serialu'Postacie są czystą fikcją, jego hype man GaTa to w 100% prawdziwy dzień. GaTa to Lil Dicky's hype man od lat i on'debiutuje na ekranie w bardzo niekonwencjonalny sposób. Usiedliśmy z GaTą, aby dowiedzieć się, jak po raz pierwszy zetknął się z Lil Dicky i jak został wprowadzony do grania siebie w telewizji.

Przeprowadź nas przez spotkanie i przyjście do pracy z Lil Dicky.

Poznałem LD sześć lat temu przez byłego menedżera, którego oboje znaliśmy w branży. LD dopiero zaczynał dawać koncerty i szukał narkomana. Więc skończyło się na spotkaniu z nim i my'od tamtej pory się kołysałem.

Co to znaczy być człowiekiem rozgłosu w 2020 roku i na czym polega ta praca?

Bycie człowiekiem szumu w 2020 roku oznacza to samo, co 20 lat temu. Ty'muszę być dostrojony do artysty, którym jesteś'ponownie hyping. W dzisiejszych czasach masz po prostu więcej platformy społecznościowej, aby zaprezentować swoje inne talenty. Praca polega na byciu na miejscu i nie potykaniu się, zarówno na scenie, jak i poza nią.

Jak się do Ciebie zwrócono? "Dave" i jakie były Twoje pierwsze przemyślenia na temat projektu?

Zaprezentowano mi to pewnego dnia w trasie. Odpoczywaliśmy i przeglądaliśmy setlistę, kiedy powiedział mi, że chce być częścią jego programu telewizyjnego. Najpierw byłem jak "Cholera, to'jest szalony," ale po tym, jak zaczął to składać i musiałem iść na przesłuchanie, wiedziałem, że naprawdę spada.

Jaki procent twojej postaci odpowiada twojej osobowości i wymyśliłeś Lil Dicky?

Ono's 100% autentyczne. Gram w podwyższoną wersję siebie, ale to'wciąż mnie do szpiku kości. Nasze wymyślenie w prawdziwym życiu jest podkreślone w serialu i mogę't czekać, aż świat zobaczy proces.

Jaką rolę w serialu będzie odgrywać twoja postać??

Moja rola to Dicky's prawa ręka człowieka. Zawsze utrzymuję to w zgodzie z nim i robię co w mojej mocy, aby wzmocnić jego styl i pewność siebie.

Czego fani hip-hopu mogą się spodziewać po tym programie??

Fani hip-hopu mogą się spodziewać wielkich nazwisk w branży muzycznej. Pokazuje, dlaczego Dicky jest na najlepszej drodze do bycia jednym z najlepszych w rapowej grze, ponieważ wielkość przyciąga wielkość.

Co masz nadzieję, że fani wyniosą z serialu i dowiedzą się o Twojej historii??

Mam nadzieję, że fani wyniosą, że możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę, bez względu na wyzwania społeczne lub stereotypy, z którymi się zmagasz. Nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie, bez względu na to, co robisz'znowu robię.

Przeprowadź nas przez własną muzykę i wszelkie nowe wydania'wkrótce ponownie wypuszczę.

Właśnie opublikowałem projekt o nazwie "Zamknięty w," to's w Apple Music i Spotify. W przyszłości wydam nowy materiał, ale teraz ja'skupiłem się na aktorstwie i zobaczeniu, dokąd w tej chwili prowadzi mnie ekran.

Jak zrównoważyć muzykę i pracę z Lil Dicky??

Ono'łatwo jest je zrównoważyć, ponieważ my'oboje ciągle wyznaczają sobie cele i starają się zostać najlepszymi artystami, jakimi możemy być. Właściwie wiele się nauczyłem od Dave’a, nauczył mnie cierpliwości. Kiedyś byłem w pośpiechu, żeby coś załatwić i chciałem coś wyrzucić. Ale obserwowanie, jak tworzy, naprawdę pomogło mi z rzeczami, które…'staram się osiągnąć.

Co jeszcze nasi czytelnicy powinni o Tobie wiedzieć?

i'jestem zagorzałym "Wojownicze Żółwie Ninja" fanka, uwielbiam pizzę i kolekcjonuję okulary przeciwsłoneczne w stylu vintage.