Treść wiadomości

Poznaj 57-letniego starszego Gota, którego życie zmieniło się po zachorowaniu na raka

Poznaj Jane Wilkes, 57-letnią samozwańczą starszą gotkę, która przez wiele dziesięcioleci wyrażała się za pomocą tatuaży, wiktoriańskich ubrań i gotyckiego makijażu. Jednak nie było?'t dopóki nie zdiagnozowano u niej raka piersi w 2016 roku, zyskała nowe uznanie dla wyrażania siebie.

Wilkes przeszła leczenie raka w 2017 roku, a podczas chemioterapii odkryła na YouTube samouczki dotyczące makijażu. Wilkes wykorzystała swój czas na rekonwalescencję, aby nauczyć się wyszukanych i kolorowych makijaży, które przydały się po utracie brwi.

Chociaż Wilkes jest obecnie wolna od raka, nadal wyraża siebie poprzez makijaż, modę i tatuaże. Ona'Niedawno oddała trwały hołd dla przetrwania raka, który ma wzór słońca, ptaka i róży na jej górnej części pleców. Wiele tatuaży Wilkes jest inspirowanych naturą, w tym jej kawałek klatki piersiowej, a także czaszka nietoperza i kota na udzie.

Dziś Wilkes otrzymała wsparcie od publiczności w swojej opowieści o przetrwaniu i jej odwadze w przełamywaniu konwencji poprzez swój fizyczny wygląd. Co myślisz o jego wyjątkowej historii? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.