Treść wiadomości

Powrót O.G. do 10. sezonu American Horror Story

W sezonie 9, ostatni sezon amerykański horror, fani zdecydowanie zauważyli zmiana obsady. Wiele zgłoszone że bez członków obsady OG Sarah Paulson oraz Evan Peters, serialowi brakowało wrażenia z poprzednich sezonów, które przyciągnęło widzów do pokręconych historii, które rozwijały się na ekranie. Gdybyś był't zadowolony z sezonu 9, nie!'t przysięgam jeszcze kolejny sezon AHS, bo w tym sezonie'Lista obsady może oznaczać, że odkupienie jest na horyzoncie. Show-runner Ryan Murphy wspólny sezon 10's lista obsady w ostatnim poście na Instagramie, a typy są obiecujące!

Po pierwsze, zarówno Paulson, jak i Evans powrócą w 10. sezonie AHS. Dołączasz do nich? Nikt inny niż ulubieniec z dzieciństwa Macaulay Culkin wkracza do pokręconego świata, jakim jest Murphy'mózg. Opuszczając serial jest aktorka Emma roberts, kto grał? główne role na wystawie od momentu jej poczęcia. Niektórzy fani są z tym w porządku po tym, jak Roberts wdał się w fizyczna kłótnia z costarem i ówczesnym chłopakiem Evanem Petersem, który pozostawił zarówno posiniaczonego, jak i Petera zakrwawionego. 

Ponowne wcielenie Petersa i Paulsona wystarczy, aby zainspirować każdego byłego fana AHS do przynajmniej zasmakowania nowego sezonu, ale dla wielu ludzi jest to konkretna postać, która przemawia do nich bardziej niż aktor. Ale Paulson i Evans zawsze byli znani z nienagannego grania swoich postaci, dzięki czemu ich postacie są jednymi z najbardziej ikonicznych i godnych tatuażu w serii. 

Czy masz ulubioną porę AHS? Który?

Niektórzy fani uważają, że Roberts od dłuższego czasu nosi serial na plecach i są niezadowoleni ze zmiany obsady.

Kogo najbardziej ekscytujesz się w 10. sezonie AHS?