Treść wiadomości

Poszukiwany mężczyzna z Ohio z literalnym tatuażem „Pothead”

Człowiek z Ohio imieniem Douglas jest na każdym stoner'umysł po szeryfie hrabstwa Washington'biuro opublikowało jego osoba poszukiwana ad, i ludzie na całym świecie zaczęli zwracać uwagę ze względu na kluczową cechę twarzy.

a895b9cc-2707-46c5-a76a-c22eaf9fb32e-large16x9_webchristopher2

Douglas Christopher ma pięćdziesiąt jeden lat i jest poszukiwany po tym, jak nie udało się zaktualizować swojego adresu na zwolnieniu warunkowym'myślał, że on's obecnie bezdomni.

ten "głupek" atrament nie jest't jedyny tatuaż, jaki ma Christopher — zgodnie z jego listem gończym, ziomek jest cały pokryty atramentem. Ma tatuaże na dłoniach, tusz na ramionach, tusz na nogach i tatuaże na klatce piersiowej. Z drugiej strony, aby mieć gigantyczny liść marihuany na czole, prawdopodobnie potrzebujesz kilku wstępnych tatuaży, aby się rozgrzać. Mam na myśli, że tatuaż na twarzy Mary Jane to duże zobowiązanie do bycia palaczem. 

Zrzut ekranu 05.12.2019 o godz. 12.17.08

Jeśli mieszkasz w Ohio i widzisz mężczyznę z ogromnym liściem marihuany na czole, policja zachęca Cię do kontaktu. I nie't zrobić sobie tatuaż na twarzy, jeśli planujesz zostać przestępcą (proszę nie't planuje zostać przestępcą, prawo istnieje z powodów).