Treść wiadomości

Post Malone znalazł miejsce na nowy tatuaż na twarzy

Post Malone wniósł nowy rok w wielkim stylu. Nie tylko muzyk dał hałaśliwy występ na Times Square w stylowym, gorącym różowym garniturze, ale zadebiutował też z kolejnym tatuażem na twarzy. 

Nie tak dawno temu Post miał tylko tatuaż z drutu kolczastego biegnący przez linię włosów. Potem na jego policzku pojawiło się małe serduszko. Ale kiedy dodał teraz kultowy "Nie zbliżaj się" tatuaż tuż nad prawą brwią, był na wyścigach. 

Post dodał trochę niegodziwej średniowiecznej broni do twarzy ostatniego dnia 2019 roku. Tatuaż przedstawia rękawicę (wymyślne określenie części zbroi, która jest rękawicą) trzymającą maczugę i łańcuch (a może to'(czy to cep czy przykuta gwiazda poranna, ta broń ma wiele różnych nazw). 

Na nieszczęście dla użytkownika wspomnianej maczugi i łańcucha, łańcuch pękł, gdy kolczasta kula wydaje się pchać w stronę Posta'podbródek. Auć. 

Tatuator Kyle Hediger zamknął swój rok na wysokim poziomie, tworząc ten fantastyczny utwór. "Ostatni tatuaż 2019 roku," Hediger opublikował na Instagramie. "Rękawica na chłopczyku @postmalone kocham Cię. 2020 będzie kolejnym poziomem. Kocham was wszystkich 💚"

Jednym z powodów, dla których tatuaż wydaje się działać tak dobrze, jest zestawienie obrazów z postem'zachowanie. Raper jest po prostu najchłodniejszym człowiekiem na Ziemi, a jednak…'ma na sobie tatuaż przedstawiający broń używaną do miażdżenia ludzi's czaszki na jego bitsy kawałki. Ono'to wszystko trochę absurdalne, ale to'co sprawia, że ​​to działa?. 

Teraz, gdy Post ma miecz i ten fragment na twarzy, jak myślisz, jaka będzie następna średniowieczna broń, która zostanie dodana do jego kolekcji? Kusza? Halabarda? Może kilka kolczyków? Cokolwiek to jest, my'wrócę tu po to.