Treść wiadomości

Pomóż odbudować ten sklep z tatuażami po niszczycielskim tornado

Nieważne gdzie jesteś'ponownie zlokalizować lub ile zarabiasz jako artysta, otwarcie własnego sklepu nie jest łatwym wyczynem i jest poważnym zobowiązaniem finansowym. Sklep z tatuażami to artysta'drugiego domu i gdyby coś się z nim stało, miałoby to ogromny wpływ na ich dobre samopoczucie zawodowe. W tym tygodniu śmiertelna burza przecięła Tennessee i zrzuciła co najmniej jedno tornado z prędkością do 175 mil na godzinę. To tornado pozostało na ziemi przez 50 mil i zabiło co najmniej 24 osoby w rejonie Nashville. Zniszczył niezliczone domy, więzienie i lotnisko. Zburzyła również Gold Club Electric Tattoo, sklep, który ma pięciu stałych artystów i specjalizuje się głównie w American Traditional. Dotarliśmy do sklepu'właściciel firmy, Chris Murphy, który omówił rozległe szkody, które'został zrobiony w jego interesie.

20664868_1513868212007482_7683402774219108060_n

Kiedy powstał Gold Club Electric Tattoo??

Założyłem sklep w 2013 roku w Downtown Nashville. Chciałem dać dobrym, ciężko pracującym tatuatorom wspaniałe miejsce do pracy bez jakiegoś szefa na ramieniu. Poznałem Mike’a Fite’a, kiedy otworzyliśmy i zaprzyjaźniliśmy się, po odrobinie napięcia, ponieważ pracował w pobliskim sklepie. Zostaliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, a on wskoczył na statek do Gold Club. Skończyło się na tym, że uczyniłem go moim partnerem, kiedy opuściliśmy naszą lokalizację w centrum miasta i zbudowaliśmy nowy sklep w East Nashville. Upewniłem się, że rachunki zostały opłacone, a marketing załatwiony, on zadbał o to, aby chłopaki nadal prosperowali i się rozwijali.

Otworzyliśmy się po wschodniej stronie trzy lata temu, kiedy znaleźliśmy ten budynek. Wcześniej był to klub muzyczny i garaż samochodowy na długo przed tym. To był wielki hangout i bezpieczna przystań dla całej naszej społeczności. i'Jestem z tego najbardziej dumny i jak bardzo nasi klienci i mieszkańcy pokochali to miejsce.

Straciliśmy Mike’a w styczniu 2018 roku, dokładnie w piątą rocznicę powstania sklepu i podczas jego urodzinowego tygodnia. To związało nas jeszcze bardziej i sprawiło, że budowanie kawałka historii tatuażu.

Co stało się z twoim sklepem podczas tornada??

Został całkowicie zburzony. Dach odpadł i wszystko zamieniło się w pył i gruz. Prawie nic do uratowania.

Jak masz nadzieję odbudować Gold Club Electric Tattoo??

Mamy nadzieję, że po oczyszczeniu będziemy mogli zbudować nowy budynek w tej samej lokalizacji. Chcemy oddać cześć naszej przeszłości, ale być silniejsi i lepsi niż kiedykolwiek. Aby spróbować zmienić ten negatyw w pozytyw dla społeczności.

Gold Club Electric Tattoo pracuje obecnie nad uporządkowaniem i odbudową swojego sklepu, ale mogą't zrobić to sam. Oni'obecnie pracuje nad zebraniem 50 000 $, aby przywrócić swój sklep do życia i stworzył stronę na

GoFundMe

. Zajrzyj do domu, w którym możesz pomóc i przyczynić się do powrotu tych tatuatorów do pracy.

45932626_158329616741381_r