Treść wiadomości

Pierwsza czarna właścicielka sklepu z tatuażami w Beverly Hills rozmawia od początku po załodze Black Ink

Katrina Jackson, znana również jako Kat Tat, jest pierwszą właścicielką sklepu z tatuażami dla czarnych kobiet w Beverly Hills. Jest to jednak dalekie od jej pierwszego roszczenia do sławy. Przez pierwsze trzy sezony Jackson była głównym członkiem obsady Black Ink Crew: Chicago, która z dnia na dzień przeniosła jej karierę artystyczną na poziom międzynarodowy. Mieliśmy okazję porozmawiać z Jackson o jej nowym tytule jako Boss Lady of Enigma Tattoo i dowiedzieć się, jak zmieniła swoje życie po telewizji.

Zrzut ekranu 08.01.2019 o godz. 10.15.24

Kiedy po raz pierwszy zainteresowałeś się sztuką i czy był taki moment, kiedy zdałeś sobie sprawę, że możesz zmienić swoje talenty w karierę??

Katrina: ja'Byłem artystą od najmłodszych lat. Myślę, że to'To coś, co odziedziczyłem po matce. Była niesamowitą artystką i rysowała mnie i moich braci, kiedy byliśmy dziećmi. Była bizneswoman, więc nigdy tak naprawdę nie zrobiła nic ze swoim talentem. Wiedziałem, że mogę zrobić karierę, kiedy miałem 16 lat, kiedy jeden z moich rysunków zajął pierwsze miejsce w konkursie licealnym. Musiałem pojechać na wycieczkę do Orlando, aby konkurować z 3000 innymi studentami z całego kraju. To pokazało mi, że moja sztuka może mnie gdzieś zabrać, dosłownie. 

Zrzut ekranu 08.01.2019 o 21.10.19

Podczas gdy ludzie znają cię dzisiaj jako artystkę tatuażu, zapisałeś się na University of Missouri, aby studiować matematykę? Co sprawiło, że porzuciłeś to życie i zacząłeś tatuować??

Matematyka i sztuka zawsze były moimi mocnymi przedmiotami. Skończyło się na tym, że osiągnąłem naprawdę wysoki wynik w sekcji matematycznej ACT i dostałem z tego powodu ogromne stypendium. Zacząłem tatuować w wolnym czasie w Mizzou, w moim pokoju w akademiku. Tatuowałam wszystkich moich przyjaciół i innych uczniów po zajęciach lub w weekendy. stałam się 'dziewczyna z tatuażem' na kampusie i dosłownie wszyscy chcieli ode mnie tatuażu. Zacząłem koncentrować się na tym bardziej niż na pracy w szkole, ale to się opłacało. Moja rodzina dostrzegła moją pasję do tatuowania i wiedziała, że ​​zostaję w szkole tylko po to, by ich uszczęśliwić. W końcu ojciec dał mi zielone światło na opuszczenie szkoły, a ja obiecałam nie zawieść rodziny.

Zrzut ekranu 08.01.2019 o godz. 10.54.51

Jak podszedłeś do Black Ink Crew: Chicago i jakie było twoje doświadczenie w pracy w tym sklepie??

Kiedy skończyłem szkołę, moim priorytetem było rozpoczęcie pracy w profesjonalnym sklepie i zostanie tatuatorem. We wrześniu 2013 roku zacząłem pracować w 9mag, sklepie złożonym z najlepszych miejskich artystów tatuażu w Chicago. Nawiązaliśmy więź jak nikt inny i naprawdę staliśmy się rodziną. Rok później skontaktowała się z nami firma produkcyjna, która chciała stworzyć spin-off oryginalnego Black Ink Crew. My zrobiliśmy'Nie wiedziałem, do czego wtedy służył program, ale wszyscy byliśmy podekscytowani. Przyjechali do miasta i filmowali nas w naszym naturalnym żywiole na weekend – a reszta to historia.

Zrzut ekranu 2019-01-08 o 10.56.32 AM

W jaki sposób bycie wrzuconym w publiczność zmieniło cię jako artystkę i bizneswoman??

Bycie wrzuconym w oczy opinii publicznej było jednym z największych błogosławieństw, o jakie mogłem prosić, a czas był boski. Zanim serial się pojawił, naprawdę ciężko pracowałem, aby zostać dobrym artystą i byłem gotowy, aby kamery pokazały światu mój talent. 

Jako bizneswoman wiedziałem, że dopóki moja firma będzie nienaruszona, będę w porządku ze wszystkimi innymi komponentami, które są dostarczane z reality TV. Dużo uwagi poświęciłem kulisom wszystkiego, od kontraktów, przez produkcję, sieci, negocjacje, aż po zarządzanie. To było coś,'nigdy nie miałam do czynienia, kiedy byłam tylko tatuatorką, więc te elementy pomogły mi również ukształtować mnie bardziej bizneswoman.

Zrzut ekranu 08.01.2019 o godz. 10.55.40

Co skłoniło cię do otwarcia własnego sklepu i czy była „chwila ach-ha”, która sprawiła, że ​​spakowałeś się i udałeś do Beverly Hills?

i'zawsze byłem bardzo pozytywnym i jasnym duchem, ale zdałem sobie sprawę, że nie'nie całkiem już siebie. Tak, mieliśmy hit w Chicago, ale moja praca nad tatuażem była w stagnacji, włosy wypadały, walczyłem z przyjaciółmi, dużo piłem i byłem wykorzystywany. Poczułem, że ulegam autodestrukcji, gdy to się działo i po prostu musiałem się oddzielić. Podjąłem decyzję o przeprowadzce do LA i to'to co zrobiłem. Nadal byłem częścią serialu, nawet po przeprowadzce do LA, ale po pewnych okolicznościach wiedziałem, że nadszedł czas, aby zerwać więzi z Black Ink Chicago. Uświadomiłem sobie, że ta okazja telewizyjna się dla mnie skończyła i nie chciałem odejść z niczym. Wziąłem ostatnie oszczędności i zainwestowałem we własny sklep. Dosłownie zbudowałem go od podstaw i była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć.

Zrzut ekranu 08.01.2019 o godz. 10.55.19

Jaki był Twój proces budowania zespołu artystów dla Twojego sklepu i jakich cech oczekujesz od osób, z którymi pracujesz??

Bardzo się bałam, kiedy podjęłam decyzję o otwarciu sklepu. A jeśli nikt nie chce tam pracować? Dlaczego ludzie mieliby chcieć pracować w moim sklepie, jeśli ja'nie jestem już w telewizji? i'nie jestem nawet z LA i ja'Otwieram tu cały biznes, w zasadzie z niczym. Ale szedłem dalej i wiedziałem, że chcę statku z niesamowitymi artystami, artystami, którzy byli lepsi ode mnie i od których mógłbym się uczyć. Więc strzeliłem wysoko i musiałem przezwyciężyć strach przed odrzuceniem. I ku mojemu zdziwieniu, prawie każdy artysta, którego wybrałem, był za tym i bardzo podekscytowany. Teraz jest nas sześcioro i mógłbym't poprosiłem o lepszy zespół.

Zrzut ekranu 08.01.2019 o godz. 10.14.57

Co to znaczy dla Ciebie być pierwszą czarną kobietą, która otworzyła sklep z tatuażami w Beverly Hills i co Twój sklep dodaje do tej społeczności?

To, jak wylądowałem w Beverly Hills, jest dla mnie takie dziwne. Dosłownie jechałem Pico BLVD i natknąłem się na miejsce. Zajrzałem do środka i chociaż był całkowicie spalone, z jakiegoś powodu czułem się dobrze. Wiem, że Bóg mnie tu umieścił, abym służył jego celom.

Czarni tatuażyści byli kiedyś traktowani z góry w tej branży, ale to'się zmienia i to'to częściowo moja odpowiedzialność za utrzymanie tego postępu. Wielu miejskich artystów tatuażu zdecydowało się na tatuowanie w swoich domach, ponieważ to'trudniej dostać się do legalnych sklepów. Chcę pokazać, co możemy zrobić, gdy wszystkie T's są skrzyżowane, ja's są kropkowane i spotykamy się, aby się rozwijać. 

Chcę dodać tej społeczności pokój, miłość, rozwój i sztukę. Ludzie z sąsiedztwa przychodzą i wspierają nasze imprezy tatuując się. Również ludzie z lokalnych rynków przychodzą i przynoszą nam jedzenie, kawę i napoje, podczas gdy my'ponownie działa. Ono'naprawdę pięknie jest to zobaczyć. 

Zrzut ekranu 16.01.2019 o godzinie 14.21.20

Twoim zdaniem, dlaczego ważne jest, aby świat widział więcej czarnych kobiet prowadzących własny biznes i kim są kobiety, na które patrzyłeś przez lata?

Myślę, że to'Jest ważne, nie tylko dla czarnych kobiet, ale także dla młodych czarnych jednostek, aby mieć prawo własności do tego, co robią. Diddy powiedział coś bardzo głębokiego, co naprawdę mnie wyróżniało, 'Poznaj swoją wartość, jeśli nie'posiadać naszą kulturę, wtedy nie mamy nic.' 

Niektóre kobiety, na które patrzyłem, są przede wszystkim moją matką, ona's najbardziej odporną kobietą, ja'jakie kiedykolwiek znałem, a także Kat Von D, Nicki Minaj, Michelle Obama i Miranda Priestly (chociaż ona'jest postacią fikcyjną).

Zrzut ekranu 16.01.2019 o godzinie 22.22

Gdzie masz nadzieję być za rok, pięć i dziesięć lat??

Mam nadzieję, że za rok mój sklep Enigma stanie się prężnie rozwijającym się biznesem i jednym z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy biznesów w kraju. Mam nadzieję, że za pięć lat będę właścicielem wielu firm i będę mógł zająć się moją rodziną. Chcę przenieść tatę na Zachodnie Wybrzeże, żeby mógł grać w golfa, kiedy tylko chce, i żeby moja mama nigdy więcej nie musiała pracować. Mam nadzieję, że za 10 lat nie będę musiał tak dużo pracować i będę mógł się wycofać, aby móc założyć własną rodzinę.

Zrzut ekranu 16.01.2019 o godzinie 22.23.37

Co dalej z Katriną Jackson i czego fani mogą oczekiwać od Ciebie na początku 2019 roku??

Moim głównym priorytetem w tej chwili jest rozwój mojej firmy. Moi zwolennicy mogą spodziewać się, że będą mogli to zobaczyć i odbyć podróż ze mną.