Treść wiadomości

Phoebe Bridgers robi sobie tatuaż, by upamiętnić dziwne spotkanie z fanami

Przez lata my'Dowiedziałem się, że fani będą trzymać dość dziwny kawałek pamiątek po swoich ulubionych gwiazdach. Ludzie wydali tysiące na różne przedmioty od Elvisa' karta zgłoszeniowa dla niektórych Britney Spears' włosy od kiedy ogoliła głowę. My'Przyzwyczailiśmy się również do oglądania różnych dziwnych tatuaży od fanów, takich jak dziewczyna, która ustanowiła rekord, robiąc około 10 000 portretów Eminema. Ale to może być pierwszy raz, kiedy…'kiedykolwiek widziałem gwiazdę, która zrobiła sobie tatuaż upamiętniający dziwną pamiątkę od fana?.

Phoebe Bridgers, obecna sympatia sceny muzyki indie, zrobiła w zeszły weekend bardzo wyjątkowy tatuaż. Tatuaż, cienka ilustracja przedstawiająca miecz przebijający kawałek papieru, wykonał dr Woo. Nic dziwnego, że Bridgers skończyła z pięknym tatuażem, ale dlaczego wybrała ten projekt? Czy to jakiś komentarz na temat pisania piosenek? A może zrobiła sobie tatuaże, żeby świat wiedział, że…'jest naprawdę duży "Gra o tron" wentylator? Nie, prawdziwe wyjaśnienie jest o wiele dziwniejsze niż którekolwiek z nich. 

Jak Bridgers wyjaśnia w swoim poście na Instagramie, jej fanka zostawił jej miecz przebijający notatkę za kulisami jako prezent. Większość ludzi prawdopodobnie uzna to za rodzaj zawoalowanego zagrożenia ze strony obłąkanego LARPera. Z drugiej strony Bridgers uznał, że prezent był godny tatuażu. 

Trzeba przyznać, że to całkiem słodki miecz, zarówno w realu, jak i jako tatuaż. Wszystkie żarty na bok, to'To naprawdę odświeżające, gdy Bridgers robi sobie taki tatuaż. Pokazuje, że ma prawdziwą wdzięczność dla swoich fanów w sposób, który jest czymś znacznie więcej niż pustym frazesem. My'Chciałbym zobaczyć więcej muzyków't takie rzeczy w przyszłości. 

Ale fani proszę. przywdziewać't anonimowo zostawić broń swoim ulubionym muzykom. Nie wszyscy będą tak wyrozumiali jak pani Bridgers.