Treść wiadomości

Pete Davidson opisuje palący ból związany z usuwaniem tatuażu

Pete Davidson jest znany z wielu rzeczy: kiedyś spotykał się z Arianą Grande, bywał regularnie w Saturday Night Live, występował w "Król Staten Island" i przynajmniej dla nas tutaj w Inked, będąc jednym z najbardziej wytatuowanych aktorów / komików tam. 

Najwyraźniej pan Davidson jest'tak bardzo zależy mi na tym drugim, a on'Od jakiegoś czasu pracuje nad usunięciem wielu z tych tatuaży. Davidson pojawił się na "Późna noc z Sethem Myersem" w tym tygodniu, aby omówić swój nowy podcast "Hit Job" między innymi, kiedy pojawił się temat jego tatuaży. 

Krótko mówiąc, nikt nie lubi chodzić do pracy kilka godzin wcześniej, aby usiąść w makijażu, ponieważ pracują, aby zatuszować cały swój atrament. W wywiadzie Davidson podaje kilka przejmujących porad dotyczących tatuażu zebranych z jego błędów z przeszłości: "Jeśli ty'dostaniesz tatuaże, po prostu upewnij się, że naprawdę tego chcesz … i nie't na grzybach." 

Słowa, którymi należy żyć, naprawdę. Davidson żartuje również o tym, jak niektóre z jego mniej dobrze zaplanowanych tatuaży – jak rysunek Stewiego Griffina pykającego tępem – doprowadziły do ​​dość komicznych sytuacji między nim a jego lekarzem.. 

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, co Davidson ma do powiedzenia na temat usuwania swoich tatuaży. Póki możemy'całkowicie odnosić się do idei, że nasze tatuaże powstrzymują nas przed lądowaniem w rolach w hollywoodzkich filmach, chęć podjęcia lepszych decyzji dotyczących tatuażu i obawa przed bólem związanym z usuwaniem lasera to coś, co myślę, że każdy z nas może zrozumieć.