Treść wiadomości

Pete Davidson gra tatuażystę w filmie „Król Staten Island”

Pete Davidson jest jednym z najbardziej znanych komików w Hollywood, a przez ostatnie dwa lata on…'s zebrał liczne duże i małe fragmenty, które przykuły uwagę mediów głównego nurtu. Jest to w dużej mierze zasługą Davidsona's, będąc zaręczonym z Arianą Grande przez pięć miesięcy w 2018 roku. Teraz, w swoim nowym filmie wyreżyserowanym przez legendarnego, zabawnego filmowca Judda Apatowa, Davidson gra tatuatora.

"Król Staten Island," gwiazdy Davidson, a także Marisa Tomei, Bill Burr, Steve Buscemi i Apatow'własna córka Maude. Historia czerpie inspirację z Davidsona'własne życie, takie jak ustawienie na Staten Island, a także Davidson'ojcze'tragiczne odejście z 11 września. Jednak zamiast aspirować do roli komika, jego bohater Scott chce zostać tatuatorem.

IVP6Hb6coRf-KWq_yWAD_etKCkWB2uHvQ6g8iw2wXio55AavP5cT3UQ7z4UluY8HmK2bmDo4D-7gglZHnrQvVzncBQtsxB_Nx0j8O6zl6rqAYSpEBurm

Wielu artystów, którzy'd wytatuowany Davidson w prawdziwym życiu został sprowadzony na plan jako konsultanci, w tym London Reese i Ryan Mullins.

W filmie'W zwiastunie Davidson opowiada o swoim prawdziwym tatuażu z datą śmierci ojca, który wytatuował na ramieniu. Widzimy wtedy, jak Davidson opowiada o chęci zostania artystą tatuażu, a niektórzy z jego przyjaciół w filmie pokazują przed kamerą swoje okropne dzieła, w tym chybotliwy portret Baracka Obamy.

"Król Staten Island," zostanie wydany na żądanie 12 czerwca.