Treść wiadomości

Oto pierwsze 10 minut sezonu 13 Ink Master

**W tym sezonie na Ink Master** to's wszystko o dumie rodzinnego miasta. Sezon 13 to Turf War, który zgromadził artystów tatuażu ze wschodu, zachodu, środkowego zachodu i południa Stanów Zjednoczonych. A w pierwszych 10 minutach premiery sędziowie nie't marnować czas na rozdzielanie artystów i uświadamianie, jak widoczne będą ich tereny do deptania w konkursie.

Zrzut ekranu 2020-01-03 o godz. 11.51.25

Po powitaniu w Nowym Jorku przez samą Lady Liberty, artyści mają za zadanie wykonać tatuaże reprezentujące kulturę i styl ich ojczystych stanów. Oni're powiedział też, że przez cały konkurs, oni'Będę rywalizować w jednej z czterech drużyn wraz z powracającym artystą. Dla Zachodniego Wybrzeża to's Angel Rose sezonu 11. Dla Wschodu to's Jimmy Snaz z sezonu 11. Dla Środkowego Zachodu to's Frank Ready z sezonu 10. I na koniec, dla Południa, to's Jason Ellis z sezonu 10.

Zrzut ekranu 2020-01-03 o godz. 11.54.09

Podczas tego podglądu my'dostają przedsmak osobowości i talentu artystów – zwłaszcza jeśli chodzi o dawną rywalizację. To'racja, po tym, jak wygrali mecz w Grudge Match, Jimmy Snaz i Angel Rose wciąż mają wołowinę! Spójrz na zapowiedź poniżej i bądź na bieżąco z premierą sezonu 13 we wtorek 7 stycznia o 10/9c.