Treść wiadomości

Ojciec z tatuażem na twarzy zostaje uwięziony za szkody, które kosztują więcej niż jego zła kolekcja tatuaży

Benjamin Henderson wyrządził 47 000 $ szkód w domach Sunshine Coast, kradnąc telewizory, kamery i pamiątki rodzinne podczas włamań. Przyznając się do winy za 13 zarzutów, młody ojciec dwójki dzieci (dzieci w wieku trzech i siedmiu lat) został skazany na dwa i pół roku więzienia.

Ale jego najpoważniejszą zbrodnią jest to, że 'FTP' tatuaż na brodzie.

22-letni Henderson, niszcząc domy w szale niszczenia 47 000 dolarów, spowodował całkowitą stratę 11 000 dolarów w jednym domu i 35 000 dolarów w innym..

Mężczyzna z Mooloolah Valley przyznał się do zarzutów, w tym pięciu związanych z kradzieżą i bezprawnym używaniem pojazdu mechanicznego w sądzie magistrackim Maroochydore, Słoneczne Wybrzeże Codziennie zgłoszone.

Henderson'prawniczka Donna Hanslow-Hastie powiedziała, że ​​jego zbrodnie pojawiły się w wyniku długiej walki z uzależnieniem od narkotyków, którą miał od najmłodszych lat.

Ale narkotyki nie mogą wyjaśnić tych tatuaży.

facet

Według Codzienna poczta artykuł, podczas Henderson'w dzieciństwie mieszkał między domami rodziców i często próbował uciekać.

'Co za bałagan… najazd na dom jest obrzydliwy,' Sędzia Maxine Baldwin powiedział.

Sędzia Baldwin ostrzegł Hendersona, że ​​jeśli to zrobi:'Aby zmienić styl życia, większość życia spędziłby za kratkami. Doczekał się 12 lat więzienia za serię włamań, przestępstw narkotykowych i włamań.

Henderson ma zostać zwolniony warunkowo po odbyciu dziesięciu miesięcy kary dwóch i pół roku. A wszystko, co musiał zrobić Tekashi 6ix9ine, to donieść na wszystkich, których kiedykolwiek spotkał. 

Ale tak jak Tekashi nadaje społeczności raperów SoundCloud złe imię, Benjamin Henderson daje społeczności wytatuowanej złą reputację… a także tytuł "domowy niszczyciel."