Treść wiadomości

Oglądaj muzykę na żywo bez wychodzenia z domu

Pandemia COVID-19 całkowicie wywróciła całe nasze życie, szczególnie tych z nas, którzy są miłośnikami muzyki. Wytyczne dotyczące dystansu społecznego zasadniczo odwołały wszystkie koncerty w dającej się przewidzieć przyszłości. Ale nie bój się, my'mam rozwiązanie dla tych, którzy pragną show. 

Oracle Live nawiązało współpracę z Inked, REVOLVER i Veeps, aby przenieść niektóre z Twoich ulubionych zespołów bezpośrednio do Twojego domu. Ty'Będę miał bilet z pierwszego rzędu, aby zobaczyć takie zespoły jak Alien Ant Farm, Black Veil Brides i wiele innych, a wszystko to bez konieczności zakładania butów. Ono's wszystko, co kochasz w chodzeniu na koncerty, ale bez zasłaniania się innymi ludźmi' pocisz się i płacisz 14 USD za letnie piwa. 

obraz

„Mamy ciężarówki na żywo, ekipy kamerzystów, inżynierów produkcji i oświetlenia, gotowych do przywrócenia muzyki na żywo do życia ludzi” – mówi Anahstasia Fafara, dyrektor generalny, Wyrocznia na żywo. „Fani chcą muzyki – to oczywiste – ale mamy też ekipy i zespoły na całym świecie, które muszą wrócić do pracy w możliwie najbezpieczniejszy sposób. W tych trudnych czasach ci ludzie będą pamiętać, kto podszedł do stołu, aby spróbować zmusić ich do pracy. Jestem na misji!"

Podobnie jak przemysł tatuażu, cały przemysł muzyczny został zniszczony ekonomicznie przez pandemię. Te transmisje na żywo nie tylko znudzą się wszystkim w domu, ale pomogą też zebrać trochę pieniędzy w kieszeniach zespołów, które kochamy. 

„Pomaganie artystom, lokalom i społeczności turystycznej w przetrwaniu tego trudnego czasu było misją Veeps” – mówi Benji Madden . Veepsa. „Oracle Live zobowiązuje się do wniesienia swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia do zaprezentowania programu na poziomie A i jesteśmy dumni, że możemy być wybraną osobą, która wystawia bilety na ich transmisje na żywo. Cieszymy się, że możemy współpracować z Anahstasią i jej profesjonalnymi zespołami na całym świecie, aby pomóc w realizacji wszelkich potrzeb produkcyjnych. Uważamy, że będzie to ekscytująca opcja, która pomoże wypełnić lukę między tym czasem pozostania w domu, a tym, kiedy trasa koncertowa w końcu do nas wszystkich wróci”.

Niektóre zespoły robią, co mogą, aby grać koncerty z własnych domów lub podwórek, i to'jest fajnie, ale nie'czuję się jak prawdziwy show. Bez sceny i świateł wszystko wydaje się puste. To'dlatego te transmisje odbywają się w jednym z najsłynniejszych miejsc na świecie —LA.'s Whisky a Go Go. „The Whiskey a Go Go z przyjemnością współpracuje wyłącznie z The Oracle Live i Veeps, aby przywrócić muzykę na żywo do serc całego świata” – mówi Mikeal Maglieri, Whisky A Go Go/Rainbow Bar & Grill/M Productions. „Rock ‘n’ roll żyje wiecznie!”

Ono'będzie się kołysać. Poniżej znajdują się niektóre z zaplanowanych transmisji na żywo, a wkrótce ogłosimy więcej. 

OGŁOSZONE I W SPRZEDAŻY

27 czerwca BAL BANGERÓW

11 lipca FARMACJA OBCYCH Mrówek

1 sierpnia CZARNY WELON