Treść wiadomości

Odchodzi artysta tatuażu Norm Will Rise

W najbliższy piątek w Los Angeles' Zmarł tatuator, twórca maszyn i graficiarz Norm Will Rise. Norm miał niesamowity wpływ na przemysł tatuażu, zwłaszcza w jego specjalności, jaką jest liternictwo. Pracował z Love Letters Tattoo w LA i wytatuował wielu celebrytów przez całą swoją karierę, w tym Marilyn Manson. 

Manson był regularnie tatuowany przez Norma, a po usłyszeniu wiadomości o jego odejściu piosenkarz zabrał się na Twittera, pisząc: 

"NORMA. PRAWDZIWY PRZYJACIEL I NIESAMOWITY ARTYSTA. UMIEŚĆ NA MNIE DUŻO TATUAŻÓW. KOCHAM CIĘ CZŁOWIEKU I MAMY NADZIEJĘ, ŻE MASZ SPOKÓJ. TWOJA SZTUKA BĘDZIE ŻYŁA W MOJEJ SKÓRZE. ROZERWAĆ. I TO JEST DLA MNIE NAPRAWDĘ Smutny dzień. BYŁ WSPANIAŁĄ OSOBĄ, KTÓRA NADAL POWINNA TU BYĆ."

Wielu artystów z branży tatuażu również podzieliło się swoimi przemyśleniami na temat ikony's odejście, w tym bliski przyjaciel i kolega mistrz liternictwa Big Sleeps. Sen ustalił Strona Go Fund Me, obok Normy's przyjaciele i rodzina, aby pomóc w nabożeństwach żałobnych i pogrzebowych.

W odniesieniu do jego przyjaciół i rodziny, sprawa Normy'Jego śmierć nie została jeszcze ujawniona opinii publicznej. Jednak jego wpływ na świat tatuażu nie zostanie szybko zapomniany. Spójrz na jedno z naszych najmilszych wspomnień z Normem z sierpnia 2017 roku, kiedy wytatuował koleżankę tatuatora Megan Jean Morris w naszej siedzibie w Nowym Jorku.