Treść wiadomości

Nyjah Huston otrzymuje tatuaż od Corey Divine

Jeśli śledzisz Nyjah Huston w mediach społecznościowych, wiesz, że jest on nieustanną fontanną energii, która robi sztuczki na cholernych prawie wszystkich kołach. Czy to'Huston ma wrażenie, że zgrzyta szynami na desce lub buduje skoki dla swojego dirt bike’a. Jedyny raz, kiedy zwalnia, to usiąść na fotelu do tatuażu, co zrobił w weekend. 

Znalazłszy się z niewielkim przestojem po zniszczeniu kostki, Huston skorzystał z okazji, aby poszerzyć swoją kolekcję tatuaży. Corey Boski, mistrz we wszystkich rzeczach świętej geometrii, dodał trochę ozdobnej czerni do Huston'plecy/ramię. Piękna częściowa mandala pasuje do Huston's istniejąca praca płynnie. 

Przez lata Huston zbudował imponującą kolekcję czarno-szarych kawałków z niektórych części świata's najbardziej poszukiwani artyści. Jego szyję wykonał Thomas Hooper przez około 20 godzin, co pokazuje, że Huston nie tylko ma dobry gust, ale…'jest całkowicie oddany swojej sztuce. 

Kiedy rozmawialiśmy z Huston za wydanie Moto 2020, opowiedział nam o tym, jak zaczęła się jego podróż do tatuażu. Patrząc na jego obecną kolekcję i tatuaże, które ostatnio zrobił, można by pomyśleć, że miał to wszystko zaplanowane od dłuższego czasu. Nie. Wszystko zaczęło się na Tampa Pro 2013, kiedy jeden z jego przyjaciół chciał zrobić sobie tatuaże tuż przed rozpoczęciem konkursu.

„Na początku myślałem:„ Boże, żaden człowiek, to brzmi szalenie ”- śmieje się Huston. “Nie byłem'jestem na to gotowy, a ja nie'nawet nie wiem, czy kiedykolwiek chciałem. A potem mówił do mnie o tym, aż w końcu pomyślałem: „Pieprzyć to. Jestem na dole’. A potem wyszedłem na zewnątrz i dostałem to.

Huston dostał Thrashera "Jeździć i zniszczyć" logo i nigdy nie oglądał się za siebie. 

Huston'nowy tatuaż jest fantastyczny, jak Boski's praca zawsze jest. Mam nadzieję, że kostka szybko się zagoi, ale do tego czasu mamy nadzieję, że Huston doda do swojej kolekcji jeszcze więcej niesamowitego atramentu. 

Przeczytaj więcej o Huston z naszej okładki w wydaniu Moto 2020 tutaj.