Treść wiadomości

Nowy tatuaż Chrissy Teigen sprawi, że zaśpiewasz „Ooooh Laaaa”

Niewiele rzeczy jest tak pochlebnych jak napisanie piosenki o tobie, jest to jedna z dodatkowych korzyści małżeństwa z muzykiem. Chociaż może to być miecz obosieczny, nikt nie chce udawać, że kocha przeciętną piosenkę tylko po to, aby utrzymać związek w górę i w górę. 

Na szczęście dla Chrissy Teigen, jej mąż nie jest't raczkujący autor piosenek, który z całych sił stara się zaimponować jej swoim rzemiosłem. On's John Legend, zdobywca nagrody Grammy, piosenkarz i autor tekstów. Teigen była oczywiście bardzo poruszona mężem'ostatnia oda do niej, pisząca swoje teksty, "Oooch laaa," w dół jej kręgosłupa.

Teigen zwrócił się do niesamowicie utalentowanych Zimowy kamień, aka Daniel Winter, aby wytatuować cienką kreskę na plecach. Nie był to pierwszy raz, kiedy Winter pracowała z parą, wcześniej pomagając parze upamiętnić syna, którego stracili we wrześniu ubiegłego roku. W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak Winter wykonuje swoją pracę, gdy Legend i Teigen dyskutują o znaczeniu tego utworu. 

"Ono'Zawsze świetnie tatuuję Chrissy i Johna," Zima nam powiedziała. "Oboje są tak inspirującymi ludźmi. Ono's zawsze łatwo tworzyć wokół takich kreatywnych dusz!" 

nie mogliśmy'zgadzam się bardziej. Teigen i Legend to taka prawdziwa para, to'Nie da się oglądać ich razem bez poczucia ciepła i rozmycia w środku. Zimowy kamień's tatuaż byłby piękny sam w sobie, ale kiedy usłyszysz historię, gwarantuję, że twoje serce się stopi.