Treść wiadomości

Nowy atrament Noah Cyrusa wystraszy cię

Noah Cyrus wybrał się niedawno do nowojorskiego artysty JonBoya po nowy upiorny kawałek, a także kilka świeżych kolczyków od nowojorskiego eksperta od piercingu, Robbiego Miliana – i wygląda świeżo na AF.

Piosenkarka-aktorka opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające uroczego pająka siedzącego w jej sieci (I'zakładając pająka'to dziewczyna), położona tuż nad Cyrusem' obojczyk. Chociaż dzieło nie jest duże ani pełne szczegółów, cieniowanie i świeże linie sprawiają, że jest dość upiorny.

Podczas tej sesji Cyrus zrobił sobie również tatuaż poświęcony swojej mamie w jednowierszowym stylu, z którego znany jest JonBoy. JonBoy wytatuował wiele celebrytów, w tym Hailey Baldwin, Chloe Grace Moretz, Zayn Malik i inne, głównie w swoim podstawowym stylu – i może teraz dodać dwa kolejne utwory Noah Cyrus do swojego repertuaru.

Głos kucyk Nawet tej nocy zanurzyła się w świat przekłuwania sutków, gdy obie jej panie zostały ozdobione przez znanego piercera Robbiego Miliana. Miliana wirusowo znany za jego modną technikę piercingu Daith w kształcie serca, która wybuchła około dwa lata temu, a także za jego czyste techniki piercingu, które pięknie się goją. 

Tatuaże na szyi mogą być kolejną ulubioną rzeczą – i one'znowu wyglądasz cholernie gorąco na Cyrusie.