Treść wiadomości

Nowe tatuaże z motywem superbohatera Dave’a Bautisty

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Dave’a Bautistę, było to w Pierścień WWE pod zawsze tak lekko zmieniony pseudonim Batista. Noszenie garnituru bez rękawów, bardzo niedoceniany wygląd, sam początek Bautisty'można było zobaczyć kolekcję tatuaży. 

W ciągu ostatnich lat gwałtownie wzrosła, podobnie jak Bautista's sława. Nie jest już poplecznikiem brata D-Vona (sztuczka, o której zapomnieli wszyscy, ale najbardziej zagorzali fani WWE) na torze zapaśniczym, Bautista zbudował sporą karierę w Hollywood. Przede wszystkim jako związany z mięśniami, ale przyćmiony członek Strażników Galaktyki, Drax. 

Jako Drax, Bautista'skóra pokryta jest ceremonialnymi tatuażami, które grają aktora'własna praca plemienna. Oczywiście wyglądają trochę inaczej, ponieważ jego skóra ma niebiesko-szary kolor w filmach Marvela. Wydaje się, że to sposób na Bautista'własna osobowość, która ma być przerobiona na postać, zamiast po prostu zakrywać wszystkie tatuaże. Biorąc to pod uwagę, kiedy ponownie wcieli się w rolę w nadchodzącym "Strażnicy Galaktyki Cz. 3" Szefowie Marvela prawdopodobnie zażądają, aby zakrył swoje najnowsze tatuaże, biorąc pod uwagę temat. Możesz'w końcu nie jest marką.

Zaledwie kilka dni temu Bautista dodał do swojej rosnącej kolekcji serię tatuaży na palcach związanych z superbohaterami / filmami. Zagadką dla jego szefów odpowiedzialnych za Marvel Cinematic Universe jest:'próbując wyjaśnić tatuaż Avengers, mimo że Drax tak naprawdę nie jest Mścicielem, to's w wyjaśnianiu tatuaży związanych z Supermanem, Batmanem i Jamesem Bondem. Nie wspominając o tatuażach Jedi i Sithów, które są przynajmniej własnością Disneya. Jeśli chodzi o W, zakładamy, że klan Wu-Tang pojawi się na Niesamowita mieszanka Cz. 3 i że Drax jest fanem. 

Ono'Z radością zobaczenia, że ​​Bautista jest prawdziwym fanem, pomaga wyjaśnić, w jaki sposób był w stanie wykonać tak zabójczy występ, jak Drax the Destroyer. Możemy't czekać, aby zobaczyć, co dostanie dalej.