Treść wiadomości

Nowe motyle Ariany Grande

Podczas gdy Us Weekly może próbować wyjaśnić, że celebryci są "Tak jak my!", wszyscy wiemy, że sentyment nie mógł'być dalej od prawdy. Stało się to coraz bardziej jasne podczas blokady COVID-19, gdy celebryci publikują swoje selfie z kwarantanny z miejsc, które są znacznie bardziej luksusowe niż większość ludzi kiedykolwiek doświadczy. Sława i pieniądze mają swoje zalety, których po prostu nie ma't dostępne dla Ciebie i dla mnie, w tym, w przypadku Ariany Grande, możliwość tatuowania się od niedawna. 

Na zdjęciu opublikowanym na jej Instagramie w poniedziałek Grande ma na ramieniu dwa misternie szczegółowe motyle. Spójrz. 

Post jest promocją dla Grande'nadchodząca współpraca z Justinem Bieberem, "#utknięty," jak komentuje Grande, że przybędzie za cztery dni. Cały dochód z singla trafi do funduszu, który wesprze dzieci, których rodzice są pierwszymi ratownikami pandemii COVID-19. 

Ale wracając do tatuaży, to nie pierwszy raz, kiedy fani rzucili okiem na tatuaż motyla na Grande. Podczas Grammy niektórzy fani wskazali tatuaż wystający spod jej rękawiczki. Tatuaż wydawał się być prostym rysunkiem motyla.

Ono'Możliwe, że Grande miała tylko jedną sesję z tatuażem, a od tego czasu skończyła ją i rozszerzyła. Ale przyjrzyj się bliżej dwóm zdjęciom, coś się nie zgadza — kontur motyla wydaje się być na Grande'na lewym ramieniu, podczas gdy na prawym ramieniu znajdują się nowe tatuaże z motylami. O ile jedno ze zdjęć nie zostało odwrócone, co jest zdecydowanie możliwe, tatuaże znajdują się na różnych ramionach. 

Co myślisz o Grande'nowe tatuaże? Daj nam znać na Facebooku i Twitterze.