Treść wiadomości

Nierealne tatuaże „Matrix”

W 1999 roku do kin trafił jeden z największych filmów science fiction i akcji wszech czasów —"Macierz." "Macierz" został napisany i wyreżyserowany przez Lanę i Lilly Wachowskich, które zadebiutowały jako reżyser w 1996 roku's "Uwiązany." "Macierz" jest osadzona w dystopijnej przyszłości, w której społeczeństwo jest nieświadomie uwięzione w symulowanej rzeczywistości znanej jako matryca. W tej symulowanej rzeczywistości, tworzonej przez superinteligentne maszyny, ludzie są rozpraszani, a ich ciała są następnie wykorzystywane jako źródło energii. Główny bohater, programista komputerowy Thomas Anderson (vel Neo) odkrywa prawdę i zostaje zmuszony do buntu przeciwko maszynom wraz z innymi, którzy'odkryłem rzeczywistość matrycy.

Aktor Keanu Reeves gra Neo, po przełomowych rolach w "Rachunek & Przetrząsać's Doskonała przygoda" oraz "Prędkość." Powtórzyłby swoją rolę w filmie's dwie sequele: 2003's "Matrix Reaktywacja" oraz "Rewolucje Matrix." Inni ważni aktorzy z tej serii to Laurence Fishburne jako Morpheus (kapitan Nebuchadnezzara), Carrie-Anne Moss jako Trinity (inny człowiek uwolniony z Matrixa) i Hugo Weaving jako Agent Smith (główny antagonista trylogii filmowej). Ta seria filmów jest doskonałym przykładem podgatunku cyberpunk, który rozkwitł w tym czasie, który obejmował również filmy takie jak "Łowca Ostrzy," "Terminator," "RoboCop," "Całkowite przypomnienie," "Piąty element" oraz "tron."

Obecnie trwają prace nad czwartym filmem bez tytułu Matrix, którego reżyserem i współautorem scenariusza będzie Lana Wachowski. W tym filmie Reeves, Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson i Daniel Bernhardt powtórzą swoje role. Ponadto w nieujawnionych rolach obsadzono aktorzy Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris i Jonathan Groff. Film miał początkowo zostać wydany w maju 2021 roku, jednak w związku z pandemią COVID-19, film został wydany w maju 2021 roku's cofnięto do 22 grudnia 2021 r..

Na cześć nadchodzącego filmu Matrix, my'kuratorowaliśmy niektóre z naszych ulubionych tatuaży od utalentowanych artystów z całego świata. Rzuć okiem na te tatuaże i daj nam znać swoją ulubioną scenę z tej legendarnej serii filmów w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.