Treść wiadomości

Najdziwniejsze tatuaże NFL na świecie

Wraz ze zbliżającym się początkiem sezonu NFL, tak wiele pozostaje w powietrzu. Czy uda im się zakończyć sezon? Czy powinni w ogóle grać? Co się stanie, gdy gracz dostanie COVID? 

Jedną rzeczą, której nie można kwestionować, jest pasja fanów NFL. Fani traktują swoje zespoły bardzo poważnie, często nakładając na skórę swoją lojalność. Samo to nie jest'zbyt dziwne. Ale z jakiegoś powodu fani NFL mają tendencję do robienia bardzo, bardzo dziwnych tatuaży z okazji ich drużyn. W tym artykule ty'Znajdziemy tatuaż pasa do pończoch Pittsburgh Steelers, tatuaż Green Bay Packers/Sons of Anarchy i największy tatuaż 49ers wszechczasów. Plus 29 innych zwariowanych tatuaży NFL. Zapnij pasek pod brodą, rzeczy będą naprawdę dziwne. 

AFC Wschód

Rachunki bawole

Czy to najlepszy tatuaż Buffalo Bills? Nie. Czy jest to idealna enkapsulacja wszystkiego, co reprezentuje zespół i jego fani? Cholera prawda. Podobnie jak spodnie Zubaz, które ich wierni fani nadal dumnie noszą, Bills osiągnął szczyt na początku 'lata 90. Rok 2020 był rokiem odrodzenia wygodnych spodni, takich jak Zubaz, więc czy może to być również rok, w którym Buffalo powraca na sławę? Tylko czas powie. 

Delfiny w Miami

Nie chcę być pedantyczny, ale czy ktokolwiek inny jest zirytowany, że Dolphin na hełmach Dolphins wyraźnie nie'grać dla delfinów? Albo nosiłby ten sam hełm, tworząc w ten sposób nieskończoną pętlę. Czy gra dla Marshalla?? Skromny autor tego artykułu gardzi delfinami, ale nadal tak myślę'Szkoda, że ​​​​najbliższy Dan Marino do wygrania Super Bowl był w Ace Ventura. 

Patrioci nowej Anglii

Tyle się tutaj dzieje, prawdopodobnie mógłbym napisać 10 000 słów na tym tatuażu i wciąż ledwo zarysować powierzchnię. Ono'trudno nawet powiedzieć, czy jest to pro-Patriots, czy anty-Patriots. Biorąc pod uwagę, że Tom Brady jest KOZĄ (największy wszechczasów) w tym tatuażu, można by założyć, że to's na wentylatorze Patriots. Ale niech's idą o poziom głębiej, Mystery Gang zarabiał na życie, demaskując złoczyńców. A ponieważ Pan Brady to znany oszust, Cóż, to przekonanie tego pisarza, że ​​ten tatuaż jest prawdopodobnie na wentylatorze Jets. Mówiąc o… 

Nowy Jork odrzutowce

Powinno to zostać omówione powyżej w sekcji Rachunki, ale my'ponownie wyklucza osławiony tatuaż Rex Ryan z rywalizacji zarówno o Bills, jak i Jets. Zamiast tego my'Przyjrzymy się temu tatuażowi Jets sprzed kilku lat. Na początku wydaje się, że jest to prosta czaszka i skrzyżowane piszczele, ale kiedy przełożysz ją przez soczewkę 2020, zobaczysz, że ten tatuaż mógł przewidzieć COVID. Dlaczego jeszcze czaszka nosi maskę? Eeeeeeeird. 

AFC Północ

Baltimore kruki

Dlaczego Kruk ma na sobie bluzę z kapturem? Dlaczego w jego oczach widzimy miasto Baltimore? Dlaczego ma filigran na całym dziobie? Czy to nawet nie Kruk, ale lekarz zarazy? Tyle się tu dzieje. Ale przynajmniej to'nie jest portretem Ray Lewis w zakrwawionym garniturze. 

Cincinnati bengalski

Jasna cholera, mamy zwycięzcę. I wiem, jak popieprzone to brzmi, ogłaszając cokolwiek związanego z Bengalami "Zwycięzca." Ale mój Boże. Spójrz na to. Powinni zburzyć Mount Rushmore i zastąpić go tym. 

Cleveland Browns

Było tu mnóstwo nominowanych, w tym ten Tatuaż Bernie Kosar że kochamy i nienawidzimy jednocześnie, ale musieliśmy iść ze szkieletowym elfem Brownie. Brownie w swojej najlepszej formie jest trochę dziwny. W postaci szkieletowej on'jest wręcz przerażające. Dlaczego ma kości uszne? Spójrz na te gigantyczne, kościste uszy! Ono'to naprawdę przerażające. 

Pittsburgh Steelers

Na świecie jest około 10 miliardów tatuaży Steelers, więc trudno było zawęzić je do jednego. Albo, żeby być bardziej poprawnym, pomyśleliśmy, że trudno będzie to zawęzić. Potem natknęliśmy się na tego i wiedzieliśmy, że nasze poszukiwania się skończyły. Jak w ogóle wytłumaczysz tę koncepcję artyście? I nie't obecność sześciostrzałowca sprawia, że ​​jest to tatuaż Cowboys? 

AFC Południe

Houston Teksańczycy

Zrzut ekranu 2020-09-03 o godzinie 15.45.51

Przyjmując to zadanie, wiedziałem, że…'Zobaczyłbym jakieś dziwne tatuaże, ale nigdy się nie spodziewałem "Zniewolenie Byka." Czy ktoś podszedł do artysty i powiedział, "Cześć ja'Naprawdę podoba mi się BDSM i Houston Texans, masz coś dla mnie?" łał. 

Indianapolis Colts

Muszę powiedzieć, ja'nigdy nie widziałem stolicy Indiany napisanej jako "Indie Neapol" wcześniej, ale ja'jestem tu po to. Colts mają tak kultowe logo, myślisz, że większość ludzi po prostu poszłaby za jego prostotą. Ale niektórzy ludzie, bohaterowie, idą na całość. Dziękuję Ci. 

Jaguary z Jacksonville

Ten tatuaż musi należeć do Jasona Mendozy, prawda? Tam'nie ma mowy, żeby tak się nie stało?'t, ja nie'nie obchodzi mnie, czy on'jest postacią fikcyjną. Wszystko w tym tatuażu jest idealne. 

Tytani z Tennessee

c6sexi0uwaevt4l

Ten facet zdecydował, że spróbuje przewidzieć przyszłość. To nie działało. Jacksonville Jaguary wygrały AFC South w 2017 roku. Ale jeśli nie't odnieść sukces za pierwszym razem… 

kciuk-9

…spróbuj, spróbuj ponownie. To świetny sposób na zatuszowanie poprzedniego roku'nieprawidłowa prognoza. Ale tu'to rzecz. Houston Texans wygrali AFC South w 2018 roku. I 2019, ale ja nie?'Myślę, że próbował zaktualizować w tym roku. Teraz on'Musiałbym naprawdę przerobić rzeczy. Ale wiesz, trzymaj się Tytana'n W górę, kolego.

AFC Zachód

Denver Broncos 

Mam za tym sentyment – ​​że oni…'Od takiego wściekłego fana Broncosa krwawią na pomarańczowo i niebiesko. Ale w rzeczywistości wygląda na to, że spod opaski wycieka jakaś infekcja. Szczerze mówiąc, trochę mnie to przyprawia o mdłości. Ooo. 

Kansas City Chiefs

To tatuaż, który zainspirował cały ten artykuł. Kiedy zobaczyliśmy ten hołd Mandalorianina / Baby Yody dla Andy’ego Reida (który'wygląda dość smukło) i Pat Mahomes kilka miesięcy temu całe biuro wybuchło śmiechem. Jeśli ty'dostaniesz śmieszny tatuaż NFL, to jest sposób. 

Poszukiwacze Las Vegas

Moglibyśmy z łatwością zrobić cały artykuł o tatuażach Badass Raiders. Jest tak wiele świetnych czarno-szare kawałki Raiders, ale to'nie dlaczego my?'ponownie tutaj. My'szukam dziwnego. I nie'nie jest dużo dziwniej niż Howie Long uderzający kickflipa. 

Ładowarki w Los Angeles

To był najtrudniejszy wybór, jaki mieliśmy'musiałem zrobić. Po prostu wiedz, że istnieje tatuaż Antonio Gatesa jako Minionka. Ale musieliśmy dać ukłon w stronę tej wyjątkowo gorzkiej "hołd" właścicielowi Chargers, Deanowi Spanosowi. Mieszkańcy San Diego nie byli zadowoleni, kiedy przeniósł swoją drużynę i jest to idealne podsumowanie tych emocji. 

NFC Wschód

Kowboje z Dallas

Kowboje z Dallas to Ameryka's Drużyna – coś, o czym każdy fan Cowboys wspomina co najmniej co sześć minut – więc wiedzieliśmy, że będzie mnóstwo tatuaży Cowboys. Ten dziwny kot oraz ta dziwna mała wróżka nie'nawet zrobić cięcie. Niech Moc będzie z tym tatuażem Ezekiela Elliotta / Ewoka.

Giganci Nowego Jorku

Piłka nożna to nie tylko gra fizyczna, to'to także umysłowy. Dlatego Rubik's Cube jest najważniejszą częścią NFL Combine. 

Filadelfia Orły

Istnieje niezliczona ilość tatuaży Orłów z udziałem Orłów, ale tylko jeden z krabem. Jest tak wiele pytań związanych z tym tatuażem, ale tym, które naprawdę zamieniają mój mózg w węzły, jest to: dlaczego ten krab nosi hełm, gdy krab'Egzoszkielet to w zasadzie jeden gigantyczny hełm? 

Drużyna piłkarska Waszyngtonu

Biorąc pod uwagę poprzedni pseudonim tego zespołu, ty'nie będziesz zszokowany, gdy dowiesz się, że jest mnóstwo obrzydliwych i rasistowskich tatuaży świętujących ten zespół. Tam'S również ta miotełka do kostek/prosta brzytwa/krwawe zęby/mash-up drużyny piłkarskiej w Waszyngtonie. 

AFC Północ

Chicago niedźwiedzie 

Tutaj's Połączenie Piękna i Bestii/Misie Chicago'marzyłem! Co na świecie kapie z tych ust? Ser? Podarte spodnie Aarona Rogersa? Piękność'sukienka? Ono's tak bezsensowne i piękne. Dodatkowa końcówka kapelusza do Nick Sarich, który wykonał parę niesamowitych tatuaży Bears—jeden z psem z Chicago oraz jeden z głębokim naczyniem. 

Detroit Lwy

2EQEnULNmJIKPDYa

Niestety, jest to tak dziwne, jak w przypadku tatuaży Lwów. Po co tu chodzić na podwójnego lwa? Ono'Jest już lwem, trzymaj się tego. Oczywiście jest to zespół tak konający, że zmusił zarówno Barry’ego Sandersa, jak i Calvina Johnsona do wcześniejszej emerytury, więc czy naprawdę spodziewałeś się tutaj czegoś wspaniałego? 

Green Bay Packers

"Synowie Anarchii" był fenomenalnym serialem telewizyjnym, ale chłopak zrobił numer o popkulturze. Było tak wiele dziwnych mash-upów z udziałem SAMCRO Reaper, ten może być najdziwniejszy. 

Wikingowie z Minnesoty

Fan zombie Wikingów sączący Tennenta z piwnego kasku? O tak. Sojusz Szkocko-Minnesotan jest dość silny. Widocznie. 

NFC Południe

Sokoły z Atlanty

Biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do skakania, zawsze sobie wyobrażałam Tygrys byłby fanem Wisconsin Badgers. Tutaj'to jedna pewność – Tygrys nigdy nie zrezygnowałby z prowadzenia 28-3 do Puchatka w Super Bowl.

Karolina Panthers

Przy wszystkich tatuażach z panterami na świecie zaskakująco brakowało tatuaży z panterami. Łamie mi serce, że nie byliśmy w stanie odkryć Sucky Panther w koszulce Cam Newton. 

Święci Nowego Orleanu

Ten aligator Drew Brees jest nieskończenie fajniejszy niż prawdziwy Drew Brees. Nieskończenie. 

Bukanie z Tampa Bay 

Logo zespołu? Sprawdzać. Rozerwanie skóry? Sprawdzać. Gówniane odniesienie do przereklamowanego trenera, który wygrał Super Bowl z Marvinem Lewisem' zespół, ale wszystkie zasługi? Sprawdź i kolego. 

NFC Zachód

Kardynałowie z Arizony

Piłka nożna jest wystarczająco niebezpieczna, próba gry na czółenkach byłaby samobójstwem. Wydaje się jednak, że to najbardziej, co można sobie wyobrazić w Arizonie, prawda? 

Los Angeles Rams 

Czy jest jakaś lepsza metafora tego, co piłka nożna robi z zawodnikiem?'mózg niż gładka awokado w hełmie? 

San Francisco 49ers

Umieść tego skurwysyna w Luwrze. To'my wszyscy?'mamy, my'jesteś zbyt zachwycony tym. 

Seattle Seahawks

Nie ma tu nic do zobaczenia, tylko standardowy stary Predator Seahawks odrywający głowę już szkieletowemu 49erowi. Nie ma sprawy. I jak w przypadku prawie wszystkich tatuaży Seahawks, tam's odniesienie do idiotyczny, samolubny trop, który ukradli z Teksasu A&m. 

Zrobiliśmy to! Kto wie, czy NFL będzie w stanie zakończyć sezon w tym roku, ale udało nam się zakończyć naszą listę dziwnych tatuaży NFL. Masz swój własny tatuaż zespołu? Pokaż nam w mediach społecznościowych!