Treść wiadomości

Najbardziej obraźliwe tatuaże na świecie

W Inked czasami mamy skłonność do hiperboli. Biorąc to pod uwagę, to, co zobaczysz w galerii poniżej, to jedne z najbardziej obraźliwych tatuaży, które my'kiedykolwiek widziałem. 

Niektóre z tych tatuaży są obraźliwe, ponieważ lekceważą tragedie, inne są obraźliwe z powodu groteskowej tematyki. Jedyna kategoria, którą my'omijanie stąd jest wyścigiem – ty nie'Trzeba zobaczyć zdjęcie neonazisty z tatuażem ze swastyką, żeby wiedzieć, że są obrzydliwymi ludźmi. Te obraźliwe tatuaże są przynajmniej bardziej kreatywne niż to.

My'Nie wiesz, co skłoniło ludzi do zrobienia tatuaży w tej galerii. Ale miejmy nadzieję, jeśli nic innego, możemy to potraktować jako doświadczenie edukacyjne. Ponieważ wszyscy jesteśmy skuleni podczas tej pandemii, może powinniśmy pomyśleć o cierpieniu, jakie spowodował koronawirus, zanim zaczniemy biegać i robić sobie żartobliwy tatuaż. Kiedy to wszystko zostanie powiedziane i zrobione, dziesiątki tysięcy ludzi umrą. Może zrobienie zabawnego tatuażu na ten temat nie jest?'t najfajniejsza rzecz do zrobienia. Tylko mówię… 

Ale bez dalszych pożegnań przygotuj się na obrażanie się przez świat's najbardziej obraźliwe tatuaże. 

Strzelcy Columbine

Strzelcy Columbine

Przynajmniej ten tatuaż z 11 września jest tak do bani, że trudno powiedzieć, że to World Trade Center.

Przynajmniej ten tatuaż z 11 września jest tak do bani, że…'trudno powiedzieć, że to's World Trade Center. 

Brutto.

Brutto. 

Brzydko.

Ick.

Niewiele tutaj subtelności.

Niewiele tutaj subtelności. 

Fajnie

Fajnie