Treść wiadomości

Najbardziej kanadyjskie tatuaże na świecie

1 lipca to Dzień Kanady, więc niech's urządzamy małą uroczystość tatuażu dla naszych przyjaciół na północ od granicy. Święto jest podobne do naszego Dnia Niepodległości, ponieważ świętuje utworzenie Konfederacji Kanadyjskiej (połączenie brytyjskich kolonii Kanady, Nowej Szkocji i Nowego Brunszwiku w jeden podmiot) w 1867 roku, więc w pewnym sensie jest to kraj'urodziny. Ponieważ Kanadyjczycy zawsze byli o wiele bardziej uprzejmi niż ich sąsiedzi z południa, konfederacja nie:'rozpocząć długą i brutalną wojnę o niepodległość. Po prostu pozostali częścią Imperium Brytyjskiego, aczkolwiek z ogromną autonomią, aż do 1982 roku. Mimo to wielu nadal uważa ten dzień za Kanadę'są urodziny i z kim mamy się kłócić?? 

Ty'Nie jestem tutaj na lekcji historii Kanady, ani nie jestem tym, który powinien uczyć tej lekcji na początek. Więc pozwól'zajmij się tatuażami, eh? 

Flaga

Kanada ma flagę najwyższego poziomu — prostą, odważną i natychmiast rozpoznawalną. Nawet jeśli nie jesteś't obsesję na punkcie flag świata (I'jestem trochę frajerem), rzucasz okiem na liść klonu i wiesz, że's Kanada's flaga. Naturalnie, wielu dumnych Kanadyjczyków wytatuowało flagę na skórze. 

Liść Klonowy

Hej, pamiętasz w ostatnim akapicie, kiedy rozmawialiśmy o tym, dlaczego kanadyjska flaga była tak rozpoznawalna? Tak, liść klonu to dość duża sprawa. 

Hokej

Kiedy piszemy ten artykuł, Kanadyjczycy z Montrealu mają nadzieję, że po raz pierwszy od 1993 roku Puchar Stanleya sprowadzi z powrotem do swojego kraju, ale nawet bez niedawnych sukcesów hokej to w Kanadzie całkiem poważna sprawa. Tam narodził się sport zimowy i wiele dzieci uczy się jeździć na łyżwach, zanim nauczą się chodzić. 

Bobry

Rządzą bobry. Pracowite ssaki są nie do podziwu. Jeśli nie'nie uwierz mi, po prostu słuchaj cichych dźwięków, które wydają. Poza tym bobry są jednym z narodowych zwierząt Kanady. Tam'czy nawet posąg bóbr w parlamencie. 

Poutine

Jeśli masz't próbowałem poutine, cóż, nie masz'żył. Co's nie przepadać za frytkami duszonymi w sosie i polanymi lepkim twarogiem? Przysmak narodził się w Quebecu w latach 'Lat 50., ale od tamtego czasu ma zatkane tętnice na całym świecie. 

Znani Kanadyjczycy

Sprawdź tych słynnych Kanadyjczyków! 

Łosie? Miau? Łoś? Myślę, że to'łoś. 

Choć nie jest tak kochany jak bóbr, łoś jest również czczony w Kanadzie. Oni'ponownie masywne bestie z imponującymi stojakami z poroża. Nie chciałbym stanąć na drodze jednemu z nich. 

Niektórzy z naszych ulubionych kanadyjskich tatuatorów

Wijący się

Pozwolić'bądź szczery, to'Nie da się opisać curlingu bez tego sportu brzmiącego idiotycznie. Zsuwasz niewiarygodnie ciężki kamień po lodzie i używasz mioteł, aby kontrolować, dokąd zmierza. Ale wiele sportów — takich jak golf, kręgle czy baseball — brzmi równie głupio, dopóki ich nie spróbujesz. I ja'Z przyjemnością informuję, że curling to mnóstwo zabawy. przywdziewać'Nie pukaj, jeśli nie'nie próbowałem tego. 

Inne kanadyjskie rzeczy! 

Jest tak wiele innych rzeczy, które kochamy w Kanadzie, które nie't zgrabnie pasował do kategorii – Tim Horton's, wieża CN, ta niesamowita klapka nietoperza autorstwa Joey Bats.

Szczęśliwego dnia Kanady!