Treść wiadomości

Mortal Kombat Tatuaże

Słyszałem plotki na długo zanim wszedłem do arkad i byłem świadkiem Mortal Kombat. 

"Tam'tyle krwi! Za każdym razem, gdy kogoś uderzysz, rozpryskuje się na ekranie!"

"Możesz zgrać osobę's głowa z dołączonym kręgosłupem! Ono'oszalałe!"

"Tam's poziom, na którym możesz spaść na dół z kolcami!" 

Nie trzeba dodawać, że moja wyobraźnia zbudowała Mortal Kombat, aby było najbardziej brutalnym graficznie doświadczeniem mojego młodego życia i, w przeciwieństwie do prawie wszystkiego, co ja'od tamtej pory wyobrażałem sobie, że sprostał zadaniu. 

Street Fighter II może ustanowił standard rozgrywki w gatunku gier walki, ale Mortal Kombat podniósł stawkę dzięki dawka dawnej ultraprzemocy dzięki grze'ofiary śmiertelne. 

Oczywiście, gdyby przemoc była jedyną grą, Mortal Kombat nigdy nie stałby się instytucją kulturalną, którą ma. Od czasu pierwszego zepsucia młodzieży w Ameryce w 1992 roku, franczyza zrodziła co najmniej 11 gier (również niektóre spin-offy) i trzy filmy o różnym stopniu jakości. 

Nic dziwnego, że w grze pojawiły się również naprawdę zabójcze tatuaże, takie jak ten poniżej. 

Za każdym razem, gdy patrzę na ten tatuaż, chcę kogoś pociągnąć'oczyść głowę z nadal przyczepionym kręgosłupem. Ale ja'm nie tak silny (lub wredny) jak Sub-Zero, więc mogę'T. Istnieją tysiące niesamowitych tatuaży inspirowanych serią i przysięgam, że co najmniej trzy czwarte z nich to Sub-Zero i Scorpion. Jasne, ma to sens, biorąc pod uwagę, jak kiepscy są dwaj ninja w grze (i w najnowszym filmie), ale jest ponad 60 postaci! Dlaczego nie't Motaro ma jakąś miłość? Lub Gad? Albo Stryker… no, uderz w to. Rozumiem, dlaczego nikt nie wytatuował im tego bozo. 

Proszę nie't pomylić powyższe stwierdzenie ze stwierdzeniem, że ludzie nie powinni't dostać tatuaże Sub-Zero lub Scorpion, oni krzyczą w dupę i jak ty'Z poniższych tatuaży zobaczę, że jest tak wiele dobrych. Chcę tylko trochę urozmaicić, czy to zbyt wiele, by prosić. I tatuaże Babality. Chcę zobaczyć małego Shao Kahna. Jeśli ty'Odważny proszę idź i weź ten tatuaż i wyślij go do nas. Dziękuję Ci. 

Gotowy…. WALCZ!