Treść wiadomości

Model Slick Woods ma tatuaż na twarzy dla Nipsey Hussle

Slick Woods to jedna z najgorętszych obecnie modelek, występująca w kampaniach i pokazach na wybiegach Moschino, Calvina Kleina, Yeezy i Jeremy’ego Scotta. Ona's najbardziej znana ze swojej pracy z Rihanną'marki, które pojawiły się w kampanii we wrześniu 2017 dla Fenty Beauty i przechadzały się po wybiegu dla Savage X Fenty na kilka dni przed urodzeniem syna Saphira kilka dni później.

W przeciwieństwie do wielu modeli pracujących obecnie w branży, Woods ma bogatą kolekcję tatuaży. Woods ma wiele tatuaży na ramionach, a także AK-47 na mostku. I właśnie w tym tygodniu w ogromnym stopniu dodała do swojego arsenału atramentu, robiąc swój pierwszy tatuaż na twarzy.

1 marca Woods wytatuował sobie twarz od artysty z Los Angeles MeNaCe i złożył hołd zmarłemu raperowi Nipsey Hussle.

Nipsey Hussle był odnoszącym sukcesy raperem z Los Angeles, którego debiutancki album studyjny, "Zwycięska runda," zdobył uznanie krytyków i zdobył nominację Hussle do najlepszego rapowego albumu podczas 61. dorocznej gali Grammy. Jednak mając przed sobą obiecującą karierę i trzyletnie dziecko z Lauren London, Hussle zmarł 31 marca 2019 r. Po tym, jak został zastrzelony przed swoim sklepem odzieżowym Marathon Clothing w południowym Los Angeles.

Oprócz kochania muzyki i rodziny, Hussle miał pasję do tatuaży. Hussle miał wiele dużych kawałków, w tym tatuaże na szyi, dłoniach i twarzy. Jednym z jego najbardziej rozpoznawalnych tatuaży twarzy jest słowo "Płodny" na jego skroni. To jest tatuaż, który Woods próbował naśladować, uzyskując podobną czcionkę niebieskim tuszem nad brwią.

Co myślisz o modelu?'nowy tatuaż? Czy zrobisz sobie tatuaż na twarzy? A co z tatuażem, który oddaje hołd zmarłemu muzykowi? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w mediach społecznościowych.