Treść wiadomości

Moby otwiera się na temat tatuażu na twarzy

Dzięki grubym okularom, które są jego znakiem rozpoznawczym, być może nie zauważyłeś, że Moby ma tatuaż na twarzy z boku prawego oka. Ale kiedy zdejmuje okulary, widać to wyraźnie jak dzień… "V" i "x" jeden na drugim. 

Podobnie jak "Weganin na całe życie" tatuaż na szyi i masywu "Prawa zwierząt" tatuaże, które idą wzdłuż obu ramion, Moby'Tatuaż na twarzy ma również związek z jego pasją do prowadzenia czystego stylu życia. Ludzie musieli pytać piosenkarza o "VX" tatuaż, ponieważ zabrał się na Instagram, aby wyjaśnić jego znaczenie. 

"V to wegan, X to straight edge," Moby wyjaśnia w poście. "Straight edge, bo po prostu nie mogę być dobrym aktywistą, jeśli leżę chory w łóżku & kaca do 17:00 każdego dnia… i oczywiście weganin, ponieważ zależy mi na zwierzętach, zdrowiu ludzi, zmianach klimatu, wylesianiu lasów deszczowych, prawach pracowników, zużyciu wody, głodzie i wszystkich innych przerażających rzeczach, które są wynikiem wykorzystywania zwierząt do jedzenie."

To'Jest dużo sensu spakować w dwie małe litery, ale to sprawia, że ​​ten kawałek jest tak skutecznym tatuażem. Ono'jest sposobem dla Moby’ego na celebrowanie wyborów, których dokonuje i rzeczy, do których czuje się z pasją, bez wyraźnego wyrażania się, jak świadome mrugnięcie do tych, którzy rozumieją. 

Koniecznie zaglądaj do nas, aby sprawdzić, czy Moby doda więcej do swojej kolekcji.