Treść wiadomości

Miley Cyrus idzie X-Rated na Instagramie

Od rozstania ze swoim byłym mężem Liamem Hemsworthem, Miley Cyrus miała szalone ostatnie kilka miesięcy. Najpierw odbyła się jej wyprawa krzyżowa przez Włochy z piękną blondynką o imieniu Kaitlynn Carter. A teraz ona'przytula się do kolegi absolwenta Disneya, Cody’ego Simpsona. Och, i jak moglibyśmy zapomnieć, ona'został wytatuowany! Miley pokazała, że ​​ona…'s Miss Moving On na wiele ekstrawaganckich i kiepskich sposobów, ale niedawny post na Instagramie mógł wznieść sprawy na jeszcze ostrzejszy poziom. 

Na zdjęciu zamieszczonym na nowym boo Cody Simpson's Instagram, Miley pokazuje swoje fizyczne uczucie do swojego mężczyzny, kładąc rękę na jego spodniach. Miley sama skomentowała gorące ujęcia, pisząc „Potrzeba. Tlen. Żargon. Oddychać. I. Stan. Do. Kiedykolwiek. Statek.” Pozwolić'Mam nadzieję, że te dwie ślicznotki pokonają dystans lub przynajmniej będą się dobrze bawić?'s towarzystwo póki trwa.

Co myślisz o Miley'śmiały ruch? Czy wysyłasz tę parę? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.