Treść wiadomości

Śmieszne tatuaże, aby oderwać się od wszystkiego

Parafrazując jedno z najwspanialszych dzieł sztuki, jakie kiedykolwiek powstały, "Źli chłopcy 2," gówno właśnie stało się prawdziwe. Po zamknięciu pierwszej fali barów i restauracji wiele innych firm, w tym sklepy z tatuażami, teraz nakazano zamknąć w całym kraju. Kalifornia wzywa wszystkie 40 milionów mieszkańców do schronienia się na miejscu. Wiele osób traci pracę, a wielu z nas po raz pierwszy w życiu pracuje z domu. W każdym aspekcie życia jest teraz mnóstwo niepewności. Delikatnie mówiąc, naprawdę musimy być w stanie się teraz wyciszyć i pośmiać. 

Inked jest tu dla Ciebie z kilkoma głupimi tatuażami, które, miejmy nadzieję, sprawią, że będziesz chichotać. Być może jeden lub dwa z tych tatuaży mogą nawet wywołać śmiech. 

Tam'Nie ma ładu i składu dla tej kolekcji tatuaży, poza tym, że każdy z nich wywołał u nas uśmiech. Niektóre przypominają nam nasze ulubione bajki lub filmy. Inne są po prostu cudownie dziwne. Może się tam nawet wrzucić gra słów lub dwie, ponieważ bez względu na to, co myślą niektórzy z moich współpracowników, żarty taty rządzą. 

Ciesz się tą galerią dziwnych i zabawnych tatuaży. Pozwól na chwilę oderwać się od rzeczy. Trzymaj się z dala od wiadomości przez kilka minut. Nikt z nas nie chce kończy się na Jacku Torrance na wszystkich, z którymi mieszkamy. 

Bądźcie bezpieczni, przyjaciele.